نورمحمدی: چرا هیچ وقت مشکل مالی و مدیریتی در الهلال نیست؟

مدافع اسبق پرسپولیس مدعی است این تیم با حمایت لازم قادر خواهد بود از نبوغ فردی و تاکتیکی خود علیه الهلال برای صعود سود ببرد.&#۱۶۰;...

به گزارش "ورزش سه"، علیرضا نورمحمدی مدافع و کاپیتان سابق پرسپولیس که بعد از پایان دوره فوتبالی از این رشته فاصله گرفته، همچنان خود را پیگیر شرایط این باشگاه می‌داند و ابراز امیدواری می‌کند هرچه زودتر تکلیف مدیریتی این تیم مشخص شود تا بازیکنان و کادرفنی با ذهن آزاد مهیای این جدال شوند. 

نورمحمدی درباره بازی این تیم مقابل استقلال تاجیکستان می‌گوید: مسلما مهمترین نگرانی قبل از این بازی چمن مصنوعی و دور بودن بازیکنان از بازی رسمی بود. اتفاقی که آقای گل محمدی نیز چندین بار به آن اشاره کردند. با این حال پرسپولیس به خوبی نشان داد که روی حریف اشراف دارد و آنالیز مناسبی صورت داده است که در نهایت سوپرگل ترابی هم کار را تمام کرد.

وی ادامه داد: تعطیلی لیگ و دور بودن پرسپولیس از بازی البته همچنان ادامه دارد و این می‌تواند نگرانی بزرگی را شکل دهد. شما هیچ کدام از مشکلات پرسپولیس را در هیچ کدام از ۳۶ تیم دیگر حاضر در لیگ قهرمانان نمی‌بینید. یک بار برای همیشه باید فکری برای فوتبال کرد و به صورت زیرساختی مشکلات را حل کرد. پرسپولیس چه از حیث بازیکن، کادرفنی و هوادار جزو برترین تیم‌های آسیایی است. آنها دو بار به فینال رفتند و ۵ سال پیاپی قهرمان لیگ شدند اما عایدی آن چیست؟ چرا بازیکن تیم همچنان باید مشکل مالی داشته باشد و هیچ امیدی هم برای حل آن وجود نداشته باشد. من چند فصل در پرسپولیس بودم و به خوبی این مشکلات را حس می‌کنم. چرا باید تیمی که این افتخارات را کسب کرده، بازیکنانش به خاطر مشکل مالی جدا شوند؟ برای بازیکنان کنونی هم هیچ وعده امیدوارکننده‌ای هم نداشته باشد. اینها دغدغه است و همان چیزی است که تیم‌های رقیب در آسیا ندارند. 

کاپیتان سابق پرسپولیس در ادامه گلایه‌هایش گفت: من چند فصل بعد از پایان فوتبالم هم طلبم را از این تیم نگرفته‌ام. مشکلی نیست و فدای سر هواداران. اما الان کدام بازیکن الهلال این دغدغه را دارد؟ شما کی خبری از اعتصاب تیمی در عربستان، قطر و امارات و ... حتی همان گوا هند نوشتید و دیدید؟ چه زمانی آنها قبل از بازی حساس خود نگران بلیت هواپیما و پول توجیبی بازیکن و مشکلاتی از این دست بودند؟ پرسپولیس با همه این مشکلات شاهکار کرد و دم همگی بازیکنان و اعضای تیم گرم. 

مدافع اسبق پرسپولیس درباره قرعه مرحله بعدی و تقابل با الهلال گفت: روی کاغذ آنها تیم برتر هستند. شاید از نظر مالی و امکانات. خصوصا اینکه بازی به میزبانی آنها برگزار می‌شود. نمیخواهم کلیشه‌ای بگویم که با غیرت بازیکنان ما آنها را شکست می‌دهیم. این اعتقاد من است که حتی از نظر فنی و تاکتیکی هم از آنها برتر هستیم. اگر تا آن زمان مشکلات تیم حل شود و دغدغه‌ها کاهش یابد و وضعیت مدیریت مشخص شود و ... تازه شرایط برابر خواهد شد. با این حال من اعتقاد دارم چه از نظر تاکتیکی و فنی و نبوغ بازیکنان و کادرفنی ما تیم برتری هستیم و امیدوار به کسب پیروزی.

تگ ها


پرسپولیس تهران علیرضا نورمحمدی