نورمحمدی: کجای دنیا ناظر گل سالم را برمی‌گرداند؟

زمانی هست که تیم‌تان بد بازی می‌کند و مستحق شکست است و بازیکن هم آن را می‌پذیرد اما وقتی تیمی فوتبال خوب و روانی را به نمایش می‌گذارد و حقش خورده می‌شود، این مسأله واقعاً شکست را غیر قابل تحمل می‌کند...

به گزارش ورزش سه و به نقل از ایران ورزشی،حامد نورمحمدی مدافع باتجربه تیم مس رفسنجان از نحوه قضاوت داور و مردود شدن یک گل سالم‌شان به شدت ناراحت است و تصمیمات داوری را صددرصد در نتیجه و شکست‌شان تأثیرگذار می‌داند. در رابطه با بازی مس رفسنجان که با برتری دو بر یک سپاهان در نهایت همراه شد، گفت‌وگویی با حامد نورمحمدی مدافع باتجربه مس رفسنجان داشتیم.


 
بازی را خوب شروع کردید اما چطور شد بازی را در نهایت باختید؟
 ما بازی را خیلی خوب شروع کردیم و توسط قاضی هم به گل رسیدیم. گل دوم را هم در ادامه به ثمر رساندیم اما داور در حالی که خودش گل را قبول کرده بود، تحت تأثیر اعتراض بی‌جهت و سر و صدای نیمکت، تصمیمش را عوض کرد در حالی که گل ما کاملاً سالم بود.


بیشتر توضیح می‌دهی؟!
در آن صحنه توپ بعد از برگشت از دروازه سپاهان در حالی که دست بازیکن ما کاملاً بسته بود، به او برخورد و در حالی که اصلاً خطای هندی اتفاق نیفتاده بود، توسط مهرداد رضایی بازیکن دیگرمان به گل دوم ما تبدیل شد. داور هم که در دو قدمی صحنه بود، گل را قبول کرد اما بعد تحت تأثیر داور چهارم و ناظر بازی تصمیمش را به شکل عجیبی عوض کرد و در زمین خودمان هم، تیم ما مظلوم واقع شد. در حالی که اگر نام دو تیم عوض شده و بازی در اصفهان برگزار می‌شد، عمراً تصمیم داور تغییر می‌کرد.


گویا خیلی ناراحتی!
بله، واقعاً ناراحتم چون در صحنه‌ای که داور در دو قدمی صحنه قرار دارد و همه چیز را خودش دیده، نباید تحت نظر داور چهارم یا ناظر بازی قرار گیرد. البته کمک داوری که در نزدیکی نیمکت سپاهان هم بود در تغییر تصمیم داور بی‌تأثیر نبود. نکته دیگر که واقعاً مرا عصبانی کرد، به این موضوع برمی‌گردد. زمانی که کمک داور ویدئویی وجود دارد، داور به وسیله آن تصمیمش را چک می‌کند اما وقتی کمک داور ویدئویی وجود ندارد و خود داور در دو قدمی صحنه قرار دارد، چطور تصمیم خودش را تغییر می‌دهد؟ در واقع اگر آن گل درست ما قبول می‌شد، ما صددرصد با روحیه بهتر بازی را ادامه و حتی به گل‌های دیگر می‌رسیدیم اما تصمیم جنجالی داور نتیجه را به سود سپاهان برگرداند و ما را از امتیاز محروم کرد.


چند هفته بود که نتایج خوبی گرفته بودید اما روند خوب‌تان شکسته شد!
 زمانی هست که تیم‌تان بد بازی می‌کند و مستحق شکست است و بازیکن هم آن را می‌پذیرد اما وقتی تیمی فوتبال خوب و روانی را به نمایش می‌گذارد و روی زمین بازی تاکتیکی را اجرا می‌کند و تاکتیک‌مدار و روی کار تاکتیکی به گل می‌رسد اما حقش خورده می‌شود، این مسأله واقعاً شکست را غیر قابل تحمل می‌کند.


بیرون رفتن محمد قاضی زننده گل اول‌تان هم خیلی به ضررتان شد؟
 بله، محمد واقعاً مهاجم خوبی است اما به دلیل مصدومیتی که با آن مواجه شد، به ناچار تعویض شد.

تگ ها


حامد نورمحمدی مس رفسنجان