نوروزی: برای لیگ بسکتبال هیچ برنامه‌ای نداریم

رییس کمیته مسابقات فدراسیون بسکتبال گفت: به‌خاطر شرایط کشور هیچ برنامه‌ای برای لیگ برتر نداریم و فعلا همه نگران وضعیت پیش آمده به خاطر ویروس کرونا هستیم....

به گزارش مدال و به نقل از ایسنا، احمد نوروزی درباره تصمیمات کمیته مسابقات فدراسیون بسکتبال برای شروع فصل جدید سوپر لیگ آقایان توضیح داد: فعلا نمی‌توانیم هیچ اقدامی را انجام دهیم و تنها منتظر تصمیمات ستاد ملی مبارزه با ویروس کرونا هستیم تا نظر خود را اعلام کند. 

او در پاسخ به این سوال که آیا تعداد تیم‌های شرکت کننده هم مشخص نیست؟ توضیح داد: در این مورد فدراسیون تصمیم گیرنده است و اگر قرار باشد تیمی از ایران به مسابقات آسیایی اعزام شود،‌ لیگ را برگزار می‌کنیم. با این حال فعلا تیم‌های شرکت کننده هم اعلام آمادگی نکرده‌اند.

سرپرست کمیته مسابقات فدراسیون بسکتبال، در پاسخ به این سوال که مگر زمانی از سوی فدراسیون به باشگاه‌ها اعلام شده است تا در آن تاریخ اعلام آمادگی کنند؟ اظهار کرد: خیر،‌ همان‌طور که گفتم فعلا همه منتظر تصمیم ستاد مبارزه با کرونا بوده و نگران این وضعیت هستیم. بعد از اعلام نظر نهایی در مورد شرایط کشور، فدراسیون برنامه‌های خود را تدوین و اعلام می‌کند. 

او هم‌چنین در پاسخ به این سوال که آیا تیم شهرداری گرگان به تهدید خود مبنی بر کناره‌گیری از سوپر لیگ در صورت تغییر نکردن نظر فدراسیون درباره نیمه تمام ماندن لیگ بدون معرفی قهرمان و نماینده ایران در آسیا عمل کرد یا نه؟ گفت: خیر، تا کنون هیچ نامه‌ای برای فدراسیون نیامده است و شخصا هم هیچ نامه‌ای را ندیده‌ام. 

نوروزی در پایان تاکید کرد: تصمیم گرفته شده هم تغییر نمی‌کند. به هر حال فدرسیون پس از یک نظر خواهی جمعی این موضوع را اعلام کرد و بهترین تصمیم هم همین بود چون اکثر تیم‌ها با آن موافق هستند. 

بیشتر بخوانید:

لیگ بسکتبال NBA؛ بهبود یافتن تمام بازیکنان کرونایی

بسکتبال بانوان بلاتکلیف یک بازی

 

تگ ها


لیگ برتر بسکتبال بسکتبال بسکتبال