نوروزی: فاصله اجتماعی در تنیس روی میز رعایت می‌شود

کاپیتان تیم تنیس روی میز پتروشیمی گفت: فاصله اجتماعی در تنیس روی میز خود به خود رعایت می‌شود و بنابراین مشکل چندانی برای برگزاری لیگ نیست....

به گزارش "ورزش سه"، افشین نوروزی در گفت‌وگو با فارس، در مورد اینکه آیا تست کرونا برای آغاز لیگ برتر تنیس روی میز داده است یا خیر، گفت: بله این تست را دادیم و جواب آن نیز به باشگاه داده شد تا به فدراسیون ارسال شود.

وی در خصوص وضعیت آمادگی‌اش گفت: در این مدت که مسابقات تعطیل بود، حریفی برای تمرین نداشتیم، اما با این حساب ۶ تا ۷۰ درصد آماده هستم و اگر قرار شد اردویی برگزار شود به نقطه ایده آل می‌رسیم.

کاپیتان تیم تنیس روی میز پتروشیمی در مورد اینکه تیمش شانس اول قهرمانی است، گفت:‌ خیلی به صورت قطعی مشخص نیست و چون بچه‌ها تمرین نداشته و از آمادگی دور هستند، نمی‌توان چیزی را ۱۰۰ درصد تلقی کرد. در نیمه نهایی حرف رودر رویمان را در مرحله مقدماتی ۶ بر صفر شکست دادیم و کار سختی برای حضو در فینال نداریم.

نوروزی در مورد اینکه آیا لازم بود ادامه مسابقات برگزار شود، تاکید کرد: با توجه به اینکه در تنیس روی میز بازیکنان دو طرف میز قرار داشته و با هم ارتباطی ندارند، خود به خود فاصله اجتماعی رعایت می‌شود. از سوی دیگر همین که مسابقات از سر گرفته شود به بازگشت روحیه بازیکنان کمک می‌کند و می‌تواند دوباره نوید بخش روزهای خوب باشد.

تگ ها


تنیس روی میز افشین نوروزی