نوروزی: مجبور شدم از پرسپولیس شکایت کنم

رضا نوروزی می‌گوید قصد شکایت از پرسپولیس را نداشت اما برخلاف میل باطنی مجبور به این کار شد....

به گزارش مدال، رضا نوروزی که به دلیل مصدومیت در پرسپولیس به هیچ وجه موفق عمل نکرد و عمر فوتبالش در این تیم پس از یک فصل به پایان رسید، درنهایت تصمیم گرفت از پرسپولیس برای دریافت مطالباتش شکایت کند.

او در این باره گفت: وقتی در پایان لیگ چهاردهم از پرسپولیس کنار گذاشته شدم، گفتند باشگاه مشکل دارد و من هم پذیرفتم و پیگیری نکردم اما الان پنج سال از آن زمان می‌گذرد و هیچ اتفاقی رخ نداده است. بارها تلاش کردم با مدیران قبلی و فعلی دیدار کنم اما این اتفاق رخ نداد و کسی به مشکل من رسیدگی نکرد.

او اضافه کرد: به همین خاطر مجبور شدم این بار دیگر از پرسپولیس شکایت کنم. شکایت خود را به AFC ارسال کردم چون هیچ کس از باشگاه پرسپولیس به من کمک نکرد. به هیچ عنوان دوست ندارم باشگاه پرسپولیس دچار مشکل شود یا هوادارانش ناراحت شوند و امیدوارم هرچه زودتر مشکل من نیز حل شود. امیدوارم هواداران من را درک کنند.

مهاجم سابق پرسپولیس اظهار داشت: طلب من کلا ۱۰۰ میلیون تومان است که ارزش آن نسبت به پنج شش سال پیش خیلی پایین آمده و همه این را می‌دانند. ما فوتبالمان تمام شده و حالا امرار معاشمان از طریق همین مطالبات است، امیدوارم هرچه زودتر باشگاه پرسپولیس به مشکل من رسیدگی کند. یک بار دیگر هم می‌گویم که من هوادار پرسپولیس هستم و دوست ندارم این تیم دچار مشکل شود.

بیشتربخوانید:
درس بزرگ استرا و کالدرون به فوتبال ایران

تگ ها


لیگ برتر فوتبال ایران شکایت رضا نوروزی از پرسپولیس اخبار باشگاه پرسپولیس پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال