نوروزی: مشکلات دیاباته، شفر و مجوز حرفه ای را حل می کنیم

معاون اقتصادی باشگاه استقلال اعلام کرد که به دنبال حل مشکلات این تیم هستند....

به گزارش "ورزش سه"، مسئولان باشگاه استقلال امشب در جلسه ای که با حضور مهدی علینژاد معاون وزیرورزش برگزار شد، پیرامون مشکلات این باشگاه به بحث و تبادل نظر پرداختند.


پس از پایان این جلسه، مهدی نوروزی معاون اقتصادی باشگاه استقلال در جمع خبرنگاران درخصوص پرداخت مطالبات دیاباته گفت: تمام تلاش ما این است که مطالبات دیاباته پرداخت شود. اینکه تا این وقت شب همه درگیر هستیم بابت این است که بتوانیم ان شالله طلب او را پرداخت کنیم. قرارداد شیخ فسخ نشده و ۱۰ روز به تیم فرصت داده شده است.


نوروزی درخصوص پرداخت در طلب شفر و باز شدن پنجره نقل و انتقالاتی باشگاه استقلال توضیح داد: ما جلسه ای پیرامون همین موضوعات داشتیم تا بحث های اقتصادی را بتوانیم حل کنیم و تمام تلاشمان را می کنیم که این اتفاق بیفتد. آقای علینژاد هم در تلاش هستند تا به باشگاه کمک کنند و تمام افراد را در کنار همدیگر جمع کنند از پتانسیل و ظرفیت تمام دوستان استفاده کنند تا به امید خدا بتوانیم به نتیجه برسیم.
معاون اقتصادی باشگاه درباره صدور مجوز حرفه ای گری باشگاه استقلال گفت: این مجوز پیگیری شده و چند نفری باقی مانده است که با این دوستان تا فردا تسویه حساب خواهد شد و این موضوع بسته خواهد شد.


وی درخصوص پرداخت طلب کنعانی زادگان مدافع پرسپولیس و اینکه این بازیکن در ایران حضور ندارد و با انتشار یک استوری به نوعی برای استقلال کری خوانده است، گفت: حالا انشالله که رضایت ایشان نیز تا فردا به پرونده اضافه خواهد شد.


نوروزی درباره مبلغ ۵۰ هزار دلاری که زمان خروج سعادتمند از ایران در فرودگاه توقیف شده است، توضیح داد: این مسئله ظرف یکی دو روز آینده حل می شود و این مبلغ آزاد می شود. چون سعادتمند مجوز خروج ارز از کشور را نداشت، آن مبلغ توقیف شد.


وی درباره تعیین تکلیف پرونده های وینفرد شفر و استراماچونی گفت: رأی پرونده استراماچونی هنوز نیامده است اما در خصوص آقای شفر یک سری راهکارها پیشنهاد داده شد. اعضای هیئت مدیره برای حل مشکل شفر یک راه حلی ارائه کردند و آقای علینژاد نیز دو مسیر را پیشنهاد دادند که ما سریعترین حالتی که می توانیم این مشکل را حل کنیم، آن را انجام خواهیم داد.


معاون اقتصادی استقلال درخصوص شایعات محرومیت استقلال در لیگ قهرمانان فصل بعد توضیح داد: نخیر این اتفاق رخ نمی دهد. ظرفیت های افراد مختلفی در اطراف باشگاه و اگه از تمام این دوستان استفاده بشود، قطعا باشگاه استقلال این مشکلات را نخواهد داشت.


وی در مورد اینکه یکی از مدیران حال حاضر استقلال گفته است که مهدی نوروزی یکی از عوامل افزایش چند برابری قراردادهای بازیکنان استقلال بوده است، گفت: بنده هیچ دخالتی در حوزه قراردادها نداشتم تنها بازیکنان به من محبت داشتند، تماس که می گرفتم، برای مذاکره تشریف می آوردند. اما در بحث مذاکرات و تعیین عدد و رقم ها در حوزه اختیارات ما نبود و من هیچ دخالتی در این موضوعات نداشتم و هیچ یک از بازیکنان استقلال قرارداد دلاری نبسته اند.

تگ ها


استقلال تهران