نوریچ سیتی ۳ - ۲ منچسترسیتی؛ هدیه قناری‌ها برای یورگن کلوپ

تیم تازه لیگ برتری شده نوریچ سیتی موفق شد با ارائه یک بازی فوق‌العاده، منچسترسیتی مدعی را در ورزشگاه کرو رود شکست دهد...

تیم تازه لیگ برتری شده نوریچ سیتی موفق شد با ارائه یک بازی فوق‌العاده، منچسترسیتی مدعی را در ورزشگاه کرو رود شکست دهد

به گزارش خبرنگار مدال، در ادامه هفته پنجم رقابت‌های لیگ برتر انگلیس، نوریچ سیتی در ورزشگاه کرو رود میزبان منچسترسیتی بود که این بازی در نهایت با نتیجه عجیب ۳-۲ به سود زردپوشان به پایان رسید.

شاگردان پپ گواردیولا بازی را با برتری در مالکیت توپ آغاز کردند و توپ و میدان را در اختیار گرفتند و اما در دقیقه ۱۸ روی یک ضربه کرنر، ارسال امیلیانو بوئندیا با ضربه سر فوق‌العاده کنی مک‌لین تبدیل به گل اول میزبان شد. ۱۰ دقیقه بعد شرایط برای سیتیزن‌ها بدتر شد. پاس عالی تیمو پوکی در عرض با ضربه تاد کانتول همراه شد و برتری میزبان به دو گل رسید. دقایقی بعد روی ارسال داوید سیلوا، ضربه سر برناردو سیلوا به تیر دروازه نوریچ برخورد کرد. در شرایطی که نیمه اول رو به اتمام بود سانتر زیبای برناردو سیلوا، با ضربه سر سرخیو آگوئرو تبدیل به گل شد تا امیدهای سیتی برای بازگشت به این بازی زنده شود.

نیمه دوم نیز سناریویی شبیه به نیمه اول داشت. در حالی که سیتی در حال حمله بود روی تعلل عجیب اوتامندی، بوئندیا توپ‌ربایی کرده و با یک پاس در عرض، باعث شد تا تیمو پوکی، بهترین بازیکن ماه لیگ جزیره، باز هم گلزنی کرده و شاگردان فارکه دوباره برتری خود را تحکیم کنند. در ادامه منچسترسیتی هر چه می‌زد به در بسته می‌خورد و بازی منظم قناری‌ها اجازه موقعیت‌سازی را از بازیکنان فرصت‌طلب سیتی گرفته بود.

در دقیقه ۸۶ ضربه سر فوق‌العاده آگوئرو در آستانه ورود به دروازه با عکس‌العمل تیم کرول راهی کرنر شد. منچسترسیتی یکپارچه حمله می‌کرد و سرانجام در دقیقه ۸۸ ضربه زیبای رودریگو ستاره اسپانیایی سیتیزن‌ها، اختلاف را به حداقل رساند. حملات سیتی برای رسیدن به گل تساوی بی‌اثر ماند و شاگردان گواردیولا با پذیرش اولین شکست فصل، حالا باید به فکر جبران فاصله ایجاد شده با لیورپول باشند.

اخبار مرتبط:

خلاصه بازی نوریچ 3 - 2 منچسترسیتی/ ویدیو

گواردیولا: کورس قهرمانی فقط میان سیتی و لیورپول نیست

نوریچ سیتی ۳ - ۲ منچسترسیتی؛ هدیه قناری‌ها برای یورگن کلوپ
نوریچ سیتی ۳ - ۲ منچسترسیتی؛ هدیه قناری‌ها برای یورگن کلوپ

تگ ها


قناری‌ها فوتبال جهان سیتیزن‌ها پپ گواردیولا ورزشگاه کرو رود فوتبال