نوریچ ۰ لیورپول ۱؛ یکه‌تازی یاران کلوپ ادامه دارد

لیورپول در بازی امشب برابر نوریچ به سختی و با یک گل پیروز شد تا یک گام دیگر به قهرمانی زودهنگام نزدیک تر شده باشد....

به گزارش مدال، لیورپول امشب در چهارچوب بازی های هفته بیست و ششم لیگ برتر انگلیس مهمان تیم قعرنشین نوریچ‌ بود و در نهایت موفق شد با نتیجه حریف خود را شکست دهد تا روند پیروزی‌های پیاپی خود را ادامه داده باشد. شاگردان یورگن کلوپ با این پیروزی ۷۶ امتیازی شدند و از همین حالا باید قهرمانی زود هنگام آن ها را قطعی تلقی کرد.

لیورپول در بازی امشب کار را هجومی آغاز کرد و از همان ابتدا مالکیت خود را به حریف دیکته کرد. با این وجود شاگردان یورگن کلوپ در نیمه اول نتوانستند موقعیت زیادی روی دروازه حریف خلق کنند تا دو تیم با تساوی بدون گل به رختکن بروند. با این همه مهم ترین موقعیت بازی در نیمه اول توسط نوریچ و در دقیقه ۳۵ شکل گرفت؛ جایی که بازیکنان این تیم در یک موقعیت دو به تک با دروازه بان برزیلی لیورپول قرار گرفتند اما درخشش آلیسون و قطع توپ فوق‌العاده او مانع گلزنی لیورپول شد؛ هر چند که در تصاویر آهسته به نظر می رسید که بازیکنان نوریچ در موقعیت آفساید صاحب این فرصت شده بودند.

در نیمه دوم نیز شرایط به مانند ۴۵ دقیقه اول آغاز شد و لیورپول با مالکیت کامل کار را پی گرفت. در دقیقه ۵۸ اما محمد صلاح با یک چرخش فوق العاده ضربه ای را روانه دروازه نوریچ کرد که تیم‌کرول توپ را دفع کرد. توپ برگشتی در دهانه دروازه به نبی کیتا رسید اما درخشش دوباره کرول مانع از گلزنی ستاره لیورپول شد. هرچند که کیتا نیز می‌توانست ضربه بهتری به توپ بزند.

در دقیقه ۷۳ الکساندر تتی، بازیکن نوریچ روی یک حرکت از جناح راست و با یک ضربه غافلگیر کننده دروازه لیورپول را هدف قرار داد اما توپ به تیر دروازه برخورد کرد تا دروازه آلیسون بکر بسته باقی بماند.

ستاره سنگالی اما یک بار دیگر و در دیدار امشب برابر نوریچ منجی تیم یورگن کلوپ شد. سادیو مانه که از مصدومیت بازگشته بود در دقیقه ۷۸ روی پاس فوق العاده جوردن هندرسون و بعد از چرخشی استثنایی دروازه نوریچ را گشود.

بعد از گل برتری لیورپول شرایط بازی کمی تغییر کرد و نوریچ کمی جلوتر آمد اما آنها با وجود ایجاد چند موقعیت گلزنی، در باز کردن دروازه لیورپول ناکام بودند تا بازی با همان نتیجه ۱-۰ به سود لیورپول خاتمه پیدا کند.

بیشتر ببینید:
خلاصه بازی نوریچ 0 لیورپورل 1/ ویدیو

تگ ها


لیورپول فوتبال جهان گزارش بازی نوریچ لیگ برتر انگلیس لیورپول نوریچ سیتی نوریچ سیتی-لیورپول لیگ برتر فوتبال