نوری: استقلال ترسو بازی کرد!

محمد نوری، پیشکسوت تیم فوتبال استقلال گفت: شفر همچنان در بازی‎های بزرگ مشکل دارد. در این بازی‌ها باید بدون ترس بازی کنی، اما شفر با تک مهاجم تیم را به میدان فرستاد....

محمد نوری، پیشکسوت تیم فوتبال استقلال گفت: شفر همچنان در بازی‎های بزرگ مشکل دارد. در این بازی‌ها باید بدون ترس بازی کنی، اما شفر با تک مهاجم تیم را به میدان فرستاد.

به گزارش مدال، محمد نوری درباره شکست یک بر صفر استقلال مقابل پرسپولیس در دربی ۸۹، اظهار داشت: در ۲۰ دقیقه اول بازی، استقلال شروع خوبی داشت و بازی را مدیریت می‌‎کرد، اما با این حال دروازه‌اش باز شد. گلی که استقلال خورد، روی ضعف خط دفاع بود. رحمتی هم همچنان در خروج از دروازه مشکل دارد و همین موضوع باعث شد دروازه‎اش باز شود.
 
وی افزود: من فکر می‎کنم شفر همچنان در بازی‎های بزرگ مشکل دارد. در این بازی‌ها باید بدون ترس بازی کنی، اما شفر با تک مهاجم تیم را به میدان فرستاد و در ۲۰ دقیقه آخر هم رو به توپ‌‎های بلند آورد. ما عملاً در نیمه دوم تاکتیک و برنامه نداشتیم و می‎توانستیم بهتر کار کنیم. با این حال به نظر من بهترین بازیکن میلاد زکی‎پور و بقیه بازیکنان در حد پیراهن و نام استقلال نبودند. همچنین تعویض‎های شفر هم خیلی دیر انجام شد.

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال تهران با اشاره به از دست رفتن پنالتی این تیم، خاطرنشان کرد: در این بازی‌‎های بزرگ، پنالتی را باید کسی برند که تجربه داشته باشد، نه یک بازیکن کم سن و سال. پاتوسی و منشا می‌توانستند پنالتی را بهتر بزنند، چون استقلال در پنالتی بدشانسی آورد و بعد از آن هم همه چیز به نفع پرسپولیس برگشت.

نوری ادامه داد: پرسپولیسی‌ها با حاشیه‎سازی باعث از دست رفتن تمرکز بازیکنان استقلال شدند. از طرفی دیگر، استقلال دوباره ترسو بازی کرد، اما با این حال امیدوارم در ادامه شاگردان شفر بتوانند این شکست را جبران کنند.