نوری تا انتهای فصل سرمربی وردربرمن می ماند

نشریه معتبر بیلد آلمان ادعا کرده الکساندر نوری تا انتهای فصل سرمربی تیم وردربرمن می ماند ......

نشریه معتبر بیلد آلمان ادعا کرده الکساندر نوری تا انتهای فصل سرمربی تیم وردربرمن می ماند.

به گزارش مدال،به نقل از خبر آنلاین، بعد از کسب چهار امتیاز از سه بازی، مسئولان باشگاه وردربرمن تصمیم گرفتند قرارداد الکساندر نوری را به صورت دائمی تا انتهای فصل ثبت کنند. الکساندر که حالا اولین مربی ایرانی تاریخ بوندسلیگای یک است ، به نوشته روزنامه بیلد برای موفقیت نسبی با تیمش روی نیمکت ماندگار می شود و مسئول نجات برمن خواهد بود.

تنها دو هفته پس از اينكه از «تيم ب» به تيم اصلي وردربرمن كوچ كرد، موفق شد اولين برد تيمش را به شكلي دراماتيك كسب كند. در حالي كه برمني ها برابر وولفسبورگ تا دقيقه 86، يك بر صفر عقب بودند، در اين دقيقه گل تساوي را به ثمر رساندند و 5دقيقه بعد گل برتري را هم به گرگ ها زدند تا اولين پيروزي فصل برمن بعد از 5هفته رقم بخورد.

او در هفته ششم بوندسلیگاهم توانست با نتیجه 2 بر 2 در بازی خارج از خانه ، امتیاز چهارم برمن را برابر دارمشتات بدست بیاورد و رسانه های آلمانی از ماندگار شدنش روی نیمکت تیم بنویسند.

الكساندر نوري بعد از بركناري ويكتور اسكريپنيك، موقتا سرمربي تيم اصلي شده و حالا از سه بازی یک برد و یک مساوی دشت كرده است. او تنها 37سال دارد و زاده رشت است. يك خالكوبي نقشه ايران روي بازويش، علاقه شديد او به اصالت ايراني اش را نشان مي دهد.

الكساندر، در تمام رده هاي سني ايران هم بازي كرده و حتي در سال2005 به اردوي تيم ملي بزرگسالان توسط برانكو دعوت شد كه به دليل مصدوميت نتوانست به اردوي انگلستان بيايد.

تگ ها


Bundesliga فوتبال