نوری: خطر سقوط 8 تیم را تهدید می‌کند

پارس جنوبی در یک بازی خارج از خانه برابر نساجی به تساوی رسید هرچند شرایط با نتایج دیگر تیم ها در انتهای جدول کماکان پیچیده است....

به گزارش مدال، محمد نوری کاپیتان تیم پارس جنوبی بعد از بازی برابر نساجی گفت:" نیمه اول آن ها و نیمه دوم ما بهتر بودیم. موقعیت هایی داشتیم که گل نشد اما عادلانه همان نتیجه مساوی بود."


او درباره اینکه با زدن ۸ گل و حضور در بین بهترین گلزنان لیگ دنبال آقای گلی هم هست گفت:" من دنبال آقای گلی نیستم. من هافبک بازی می کنم و فوتبال ایران ماشالله آنقدر مهاجم گلزن دارد تا برای آقای گلی رقابت کنند. خدا لطف کرده و تا الان ۸ گل زده ام و تلاش می کنم برای موفقیت تیم بازهم گل بزنم."


کاپیتان پارس جنوبی در ارتباط با اینکه آیا دوست دارد باردیگر لباس پرسپولیس را بپوشد گفت:" پوشیدن پیراهن پرسپولیس آرزوی همه هست. من کاپیتان این تیم بودم و همیشه دوست داشتم با پیراهن تیم محبوبم از فوتبال خداحافظی کنم. تلاشم را می کنم اگر شد که بهتر اگر هم نشد فوتبال است."

او درباره اینکه تا چه زمانی می خواهد به بازی ادامه دهد گفت:" من الان ۳۷ سالم است و قصد خداحافظی ندارم. اگر روزی ببینم به درد نمی خورم لازم نیست کسی بگوید و خودم فوتبال را کنار می گذارم."

نوری با اشاره به زمین نامناسب بازی امروز برابر نساجی هم گفت:"نمی دانم چمن مصنوعی چجوری بالا می آید؟ شاید آب زیر آن رفته بود و در یک قسمت هایی آب جمع شده بود. من این هواداران حقشان خیلی بیشتر از این است. باید تیم قدرتمند و استادیوم خیلی خوبی داشته باشند. اینجا فقط هوادار نساجی وجود دارد. "
او درباره شانس های سقوط به لیگ یک هم گفت:" من فکر می کنم هفت هشت تیم در حال حاضر کاندید سقوط هستند و حتی تیم های ۲۲ و ۲۴ امتیازی هم در خطر هستند. شاهین و گل گهر برنده شدند و شرایط در پایین جدول سخت شده است. از الان نمی توان گفت که کدام تیم ها ممکن است سقوط کنند."

بیشتر بخوانید:
نساجی 0 پارس جنوبی 0؛ تداوم ناکامی‌های یاران مهاجری
نفت آبادان 1 گل‌گهر 2؛ فرار از منطقه قرمز با دبل شاکری
شاهین 3 ماشین‌سازی 1؛ جدایی بوشهری‌ها از قعر 

تگ ها


پارس جنوبی جم محمد نوری فوتبال ایران لیگ برتر ایران نساجی محمد نوری پارس جنوبی جم نساجی مازندران نساجی مازندران-پارس جنوبی جم لیگ برتر خلیج فارس فوتبال