نوری: فتح‌الله‌زاده وسط ماجرا آمد / او باید استقلال را از نو بسازد

پیشکسوت استقلال گفت: استقلال وضعیت خوشی ندارد. مدیران استقلال از همان ابتدا دروغ گفتند....

به گزارش مدال، محمد نوری، دفاع پیشین باشگاه استقلال درباره این حواشی اظهار کرد: استقلال وضعیت خوشی ندارد. مدیران استقلال از همان ابتدا دروغ گفتند. آن‌ها استراماچونی را فراری دادند و بعد از رفتنش به ایتالیا، به‌گونه‌ای با او رفتار کردند که از بازگشت به ایران دلسرد شود. مدیران استقلال دروغگو هستند و نمی‌خواهند هوادار آرامش داشته باشد. اگر آن‌ها به فکر استقلال بودند، خیلی زودتر از این‌ها مشکلات استراماچونی را حل می‌کردند و نمی‌گذاشتند کار به ایتالیا و وزیر امور خارجه و سفارت‌ها کشیده شود.

وی افزود: چند وقت پیش اعلام شد فتحی استعفا داده و او را عوض کرده‌اند اما این چنین نیست و فتحی هنوز در هیات مدیره حضور دارد و بسیاری از تصمیم‌ها با نظر او گرفته می‌شود. هواداران نمی‌خواستند او در استقلال باشد، حالا فرقی نمی کند چه به عنوان مدیرعامل و چه به عنوان عضوی از هیات مدیره. من یک سوال می‌پرسم؛ آیا هیات مدیره استقلال تا حالا بازدهی مثبتی داشته‌اند؟ چه زمانی هوادار استقلال را خوشحال کرده‌اند؟ همان بهتر که استراماچونی حاضر به ادامه همکاری با این مدیران دروغگو نشد. او اگر به ایران باز می‌گشت، شرایطش بدتر می‌شد و همان بهتر که نیامد.

این بازیکن دهه ۷۰ استقلال درباره بندهای که باشگاه استقلال منتشر کرده و مدعی شده این بندها، خواسته‌های سرمربی ایتالیایی است، تصریح کرد: چرا اصلا کاری کردند که او برود؟ ما نمی‌توانیم خودمان را گول بزنیم؛ آن‌ها اگر می‌خواستند او را نگه‌ دارند زمانی که استراماچونی در تهران بود پولش را می‌ریختند. او دوست داشت در ایران بماند و خواسته‌هایش هم طبیعی است. چرا شروط استراماچونی را همان موقع اعلام نکردند؟ چرا اجازه مصاحبه استراماچونی با رسانه‌ها را به مربی ایتالیایی نمی‌دانند؟ به نظر من وزارت ورزش که متولی باشگاه استقلال است خوب عمل نکرده زیرا باید مدیرانی را منصوب می‌کرد که به استقلال کمک کنند زیرا این تیم دلخوشی ۳۰ میلیون هوادار است.

نوری درباره اضافه شدن فتح‌الله‌زاده به هیات مدیره و کمکی که او می‌تواند به باشگاه استقلال بکند تصریح کرد: فتح‌الله‌زاده وسط ماجرا آمد و شاید حتی کاری از دستش برنیاید. او بهترین گزینه است اما ابتدا آقایان باید فاجعه‌ای که رخ داده را رفع کنند و سپس فتح الله‌زاده دوباره استقلال را از نو بسازد.

او در پایان در پاسخ به این سوال که چرا تیم‌های ایرانی وقتی پول ندارند، مربی خارجی استخدام می کنند؟ گفت: حتما پول دارند که مربی می‌آورند اما این پول‌هایی که از راه‌های مختلف تزریق می‌شود، کجا می‌رود را خدا می‌داند. هدف مدیران استقلال از همان ابتدا این بود که مربی باندباز ایرانی بیاورند اما نتایج خوب استراماچونی تیر آن‌ها را به سنگ زد و باعث شد تا آقایان از راه‌های جدیدی برای فراری دادن سرمربی ایتالیایی استفاده کنند که فکر کنم موفق هم شدند. استقلال اگر می‌خواهد موفق شود، باید در هیات‌مدیره این تیم خانه‌تکانی اتفاق بیفتد.

بیشتر بخوانید:

فتحی و خطیر، نویسنده بحرانی به نام استراماچونی؛ «سکوت کن، فرار کن...»

استرا مدیران را فقط برای امضا می‌خواهد!

جباری: فردی که اظهارات فتح‌الله‌زاده را تکذیب می‌کند چه رزومه‌ای دارد؟

تگ ها


باشگاه استقلال پیشکسوت استقلال بازگشت استراماچونی اخبار استقلال محمد نوری استقلال فوتبال ایران استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال