نوری :نمی‌دانم بعد از پایان چه تصمیمی گرفته خواهد شد

سرمربی ایرانی الاصل وردربرمن اظهار کرد ابتدای فصل از او در مورد باقی ماندن این تیم در بوندسلیگا سوال می شد اما او و تیمش اکنون به دنبال کسب سهمیه اروپا هستند ......

سرمربی ایرانی الاصل وردربرمن اظهار کرد ابتدای فصل از او در مورد باقی ماندن این تیم در بوندسلیگا سوال می شد اما او و تیمش اکنون به دنبال کسب سهمیه اروپا هستند.

به گزارش مدال به نقل از ایسنا و به نقل از کیکر، وردربرمن فردا (شنبه) در هفته سی و سوم بوندسلیگا میزبان هوفنهام رده چهارمی است. آنها در هفته پایانی در خانه بورسیادورتموند تیم سوم بازی  خواهند داشت.

الکساندر نوری درباره شانس کسب سهمیه اروپایی تیمش گفت : وقتی هدایت وردربرمن را بر عهده گرفتم، از من درباره ماندن این تیم در بوندسلیگا سوال می شد. اکنون خوشحالم که برای کسب سهمیه لیگ اروپا تلاش می کنیم. من و بازیکنانم آرام هستیم و فقط به پیروزی در دو بازی باقی مانده فکر می کنیم تا به هدفمان برسیم.

از نوری درباره تمدید قرارداد با وردربرمن و آینده اش برای فصل نیز سوال شد زیرا قرارداد این مربی تا پایان فصل جاری اعتبار دارد. نوری در این زمینه هم اظهار کرد: تمرکز من روی بازی آخر هفته برابر هوفنهایم است. نمی دانم بعد از پایان چه تصمیمی گرفته خواهد شد.

همچنین ولفسبورگ که اشکان دژاگه را در اختیار دارد، خطر سقوط به دسته پایین تر را حس می کند. آنها فردا بازی بسیار مهمی برابر مونشن گلادباخ خواهند داشت. هفته ماقبل پایانی بوندسلیگا فردا (شنبه) به صورت همزمان با برگزاری ۹ بازی به پایان خواهد رسید. تکلیف قهرمان مشخص است ولی جدال برای کسب سهمیه لیگ اروپا و البته یک تیم سقوط کننده دیگر هنوز باقی مانده است.

 

تگ ها


اخبار روز فوتبال