نوشی‌صوفیانی: بازی با تراکتور همیشه خاص است

دروازه بان تیم مس رفسنجان تعویض شدنش پیش از زدن ضربات پنالتی را تصمیمی فنی از سوی مربی دانست که به موفقیت تیم انجامید و از آن خوشحال است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، داود نوشی صوفیانی در هفته سوم لیگ برتر، اولین بازی خود را برای مس انجام داد؛ او با دو کلین شیت در سه بازی جای خود را مستحکم کرده بود اما مصدومیت در حین گرم کردن پیش از بازی با هوادار باعث شد تا فائز الرشیدی دوباره به ترکیب مس برگردد. 


صوفیانی بعد از پایان مصدومیتش، مقابل تراکتور در جام حذفی به میدان رفت و توانست دروازه تیمش را در طول ۱۲۰ مقابل حملات میزبان بسته نگه دارد. نوشی در آخرین دقیقه وقت های اضافه جای خود را به داد تا گلر عمانی از دروازه مس مقابل پنالتی های تراکتور حراست کند؛ نوشی صوفیانی در گفت و گو با خبرنگار ما در مورد این بازی و شرایط خود صحبت کرده که در ادامه می خوانید:

هر فصل یک داستان متفاوت دارد
دروازه بان مس در پاسخ به این سوال که آیا کارش با حضور فائز سخت شده گفت: نه به هیچ وجه! فوتبال شغل ماست و مثل هر شغل دیگری، چالش های متفاوتی را در طول سال های مختلف پشت سر می گذاریم. هر فصل داستان خاص خودش را دارد برای اینکه بتوانی در جریان کار خودت را حفظ کنی باید همیشه آماده باشی. در این فصل باشگاه تصمیم به جذب یک گلر خوب دیگر گرفت که باعث گرم تر شدن رقابت می شود و برای خود من هم خوب است که همیشه خودم را در اوج آمادگی حفظ کنم.

همیشه آماده هستم، اگر مصدومیتی نباشد!
در بازی با هوادار یک بدشانسی باعث مصدومیتم شد ولی خب خدا را شکر توانستم آمادگی خودم را دوباره به دست بیاورم. در بازی با تراکتور مثل همیشه آماده بودم و توانستم بازی خوبی را هم انجام دهم؛ پیروزی ارزشمندی بود که به راحتی هم به دستش نیاوردیم. تراکتور همیشه یک تیم خطرناک است و در رفسنجان هم با وجود اینکه سه گل از ما خورد، دو گل هم زد. در بازی حذفی هم تا آخرین لحظه حمله کردند و خدا را شکر که توانستم دروازه مس را در این دیدار بسته نگاه دارم.

دوست دارم مقابل تراکتور سربلند باشم!
رویارویی با تراکتور همیشه برای ما که بچه آذربایجان هستیم خاص هست؛ حتی اگر ده ها بار این اتفاق برای ما رخ بدهد. الان که دیگر گسترش فولاد نیست ولی من در این تیم و تیم تراکتور بازی کردم و سپس راهی تیم های دیگر شدم. به عنوان تیم استانم همیشه خواستار موفقیت تراکتور و خوشحالی هواداران پرشورش بودم. همیشه هم دوست داشتم بهترین بازی هایم را مقابل تراکتور انجام بدهم تا بی هیچ حرف و حدیثی سربلند از زمین خارج شوم.

کلین شیت از من، مهار پنالتی از فائز...
نوشی صوفیانی در مورد تعویض شدنش پیش از شروع ضربات پنالتی در بازی با تراکتور گفت: به عنوان یک بازیکن حرفه ای هر لحظه که قرار باشد برای تیمم به میدان بروم با تمام توان این کار را می کنم و هر موقع هم کادر فنی صلاح بداند، بیرون خواهم نشست. آقای ربیعی در آخرین لحظات بازی با مس این تصمیم را گرفتند و خوشبختانه نتیجه هم داد. من هم از این بابت خوشحال هستم. همه یک تیم هستیم؛ من دروازه را تا آخر بازی بسته نگه داشتم و فائز هم در پنالتی ها درخشید تا توانستیم از یک بازی سخت، برنده خارج شویم.

تگ ها


داود نوشی صوفیانی فوتبال ایران Tractor لیگ برتر خلیج فارس فوتبال