نوشی‌صوفیانی: شگفتی‌ساز لیگ برتر هستیم

دروازه‌بان مس رفسنجان معتقد است توانایی ادامه روند خوب‌شان تا پایان فصل را دارند....

به گزارش "ورزش سه"، داوود نوشی‌صوفیانی درباره برتری مس رفسنجان مقابل سایپا اظهار کرد: پس از چند مسابقه که با وجود نمایش خوب و فقط بخاطر بدشانسی به برتری نمی‌رسیدیم، این هفته مزد تلاش زیاد مجموعه تیم را گرفتیم و خدا را شکر بدشانسی هم دست از سر ما برداشت و موفق شدیم سایپا را شکست دهیم.

او ادامه داد: سایپا شرایط خوبی در پایین جدول نداشت و بازیکنان این تیم آمده بودن تا سه امتیاز را بگیرند ولی بازیکنان ما دستورات تاکتیکی که آقای ربیعی گفته بودند را اجرا کردند و موفق شدیم در روزی که می‌توانستیم یکی، دو گل دیگر بزنیم، برنده شویم و به شرایط بهتری برسیم.

دروازه‌بان مس رفسنجان اضافه کرد: روند خوبی که پس از هفته پنجم لیگ برتر داشتیم را از همین هفته شروع کردیم و منتظر باشید تا دوباره بازی‌های خوبی از مس رفسنجان همراه با کسب نتیجه ببینید. بازیکنان ما انگیزه زیادی دارند تا همین جایگاه را حفظ کنیم و بین بالای جدولی‌ها بمانیم.

نوشی‌صوفیانی در مورد اینکه گفته می‌شود مس رفسنجان هزینه زیادی در این فصل داشته، عنوان کرد: به غیر از سه، چهار باشگاه که فاصله هزینه‌ای آنها بالاتر از بقیه است، همه تیم‌ها تقریبا نزدیک به هم هزینه می‌کنند و نمی‌توانید بگوید مس فقط بخاطر اینکه خرج کرده، نتیجه گرفته است. همدلی زیادی در تیم ما و همه می‌خواهند که موفق شویم و به نظرم شگفتی‌ساز لیگ برتر هستیم و می‌توانیم این روند را ادامه دهیم.

تگ ها


داود نوشی صوفیانی مس رفسنجان