نوشی‌صوفیانی: گل می‌زدم، در یاد همه می‌ماند

دروازه‌بان مس رفسنجان معتقد است این تیم عملکرد فراتر از انتظاری در نخستین سال حضورش در لیگ برتر داشته است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، داوود نوشی‌صوفیانی درباره شرایط مس رفسنجان اظهار کرد: پس از دیدار با نفت مسجدسلیمان چند روز استراحت داشتیم و از دوشنبه تمرینات‌مان را شروع کردیم تا دوباره آماده شویم و راه درستی که در این فصل و قبل از باخت برابر نفت داشتیم را ادامه دهیم و به جمع تیم‌های بالای جدول اضافه شویم.

او در خصوص شکست تیمش برابر نفت مسجدسلیمان عنوان کرد: ضمن احترام به نفت، ما بازی بسیار بهتری از آنها انجام دادیم و فکر می‌کنم موقعیت‌های ما ۶-۵ برابر آنها بود و مالکیت توپ را هم به‌صورت کامل در اختیار داشتیم. در نیمه دوم هم یک توپ اتفاقی آمد و تبدیل به گل شد که از بدشانسی ما بود، اما به هر حال شاید خواست خدا بود و باید با تمرکز بیشتری کار می‌کردیم تا امتیاز بگیریم.

دروازه‌بان مس رفسنجان ادامه داد: تیم ما از نظر فنی جزو بهترین‌های این فصل لیگ برتر بوده و طبق نظر کارشناسان از نظر کارهای تاکتیکی نمایش خوبی داشته است. خدا را شکر اتحاد و همدلی در تیم ما وجود دارد و معتقدم امسال نتایج خوبی گرفتیم، وگرنه کدام تیم در نخستین فصل حضورش در لیگ برتر در سالیان گذشته عملکردی مثل تیم ما و آقای ربیعی داشته است؟

نوشی‌صوفیانی یادآور شد: ما یقه خیلی از تیم‌های بزرگ را در این فصل گرفتیم و به نظرم نتایج ما عالی بوده است. اصلا اگر نگوییم باخت مقابل نفت مسجدسلیمان اتفاقی بود، شما باید در نظر بگیرید که همین تیم ِ نفت، هفته قبل یک امتیاز از سپاهان مدعی در اصفهان گرفته بود؛ پس نباید گله‌ای از تیم تازه لیگ برتری شده مس کنید که چرا در مسجدسلیمان سه امتیاز را نگرفت و برنده شد.

او در خصوص اینکه در آخرین کرنر دیدار با نفت مسجدسلیمان به محوطه جریمه حریف رفته بود و شوت او در آستانه گل شدن قرار داشت، اذعان کرد: کادر فنی تیم از من خواست در آن لحظه جلو بروم چون نمی‌خواستیم ببازیم و با تمام توان حمله کردیم تا امتیاز بگیریم که متاسفانه این اتفاق نیفتاد. البته اگر گل می‌زدم، اتفاق خیلی خاصی می‌افتاد و در یاد همه می‌ماند.

دروازه‌بان مس رفسنجان با بیان اینکه مس رفسنجان دوباره روند صعودی می‌گیرد، گفت: مجموعه مس رفسنجان، آقای ربیعی، کادر فنی و بازیکنان ما تشنه موفقیت هستیم و همیشه می‌خواهیم رو به جلو حرکت کنیم. در هر راهی هم بالا و پایین وجود دارد که باید تحمل کنیم. ما در ۹ مسابقه باقی مانده تمام توانمان را می‌گذاریم تا بهترین نتایج را برای مس بگیریم.

نوشی‌صوفیانی در مورد صحنه‌ای که شوت مهاجم نفت مسجدسلیمان با تغییر جهت به پای هم‌تیمی‌اش تبدیل به گل شد، ابراز کرد: همه بازیکنان و مدافعان ما زحمت می‌کشند تا تیم موفق شود و در آن صحنه هم بازیکن ما می‌خواست توپ را دفع کند. اگر گل می‌خوریم یا من کلین‌شیت می‌کنم، یک کار تیمی است و نباید همه چیز را گردن یک‌نفر انداخت. تیم ما اتحاد و همدلی زیادی دارد و نتایج خوب و بد را با یکدیگر تقسیم می‌کنیم و به دنبال مقصر نمی‌گردیم.

او یادآور شد: من هم مثل خیلی از دروازه‌بان‌ها دوست دارم کلین‌شیت کنم و پایان فصل آمار خوبی داشته باشم، اما از ته دل می‌گویم که واقعا موفقیت مس رفسنجان برایم مهم‌تر از کلین‌شیت است و من هم سعی می‌کنم با بسته نگه داشتن دروازه، تیمم را در رسیدن به موفقیت‌های بیشتر کمک کنم. باید تلاش کنم آمار هفت کلین‌شیت این فصلم را بالا ببرم تا برای مس هم مثمر ثمر باشم.

دروازه‌بان مس رفسنجان در خصوص دیدار هفته آینده تیمش مقابل نساجی مازندران گفت: معتقدم این مسابقه یکی از سخت‌ترین بازی‌های ما در کل فصل است چون نساجی چیزی برای از دست دادن ندارد و فقط برای برد می‌آید. آنها در نیم‌فصل دوم تیم شایسته‌ای بودند ولی ما هم می‌خواهیم به روند خوبی که در گذشته داشتیم برگردیم و باخت مقابل نفت را جبران کنیم تا از رتبه ششم جدول بالاتر برویم.

تگ ها


داود نوشی صوفیانی لیگ آزادگان فوتبال