نوشی صوفیانی: گل گهر با گل آفساید برنده شد

دروازه بان مس رفسنجان اعتقاد دارد که تیم او استحقاق این را داشت تا در مقابل گل گهر به پیروزی برسد....

به گزارش "ورزش سه"، تیم مس رفسنجان که توانست امسال به لیگ برتر صعود کند، در دو هفته ابتدایی شکست خورد و اکنون در انتهای جدول قرار دارد اما نوشی صوفیانی اعتقاد دارد تیم آنها در انتهای فصل به رتبه خوبی می رسد.


داوود نوشی صوفیانی سنگربان مس رفسنجان در مورد دربی کرمان و شکست در مقابل گل گهر گفت: بازی بدی نبود. دو تیم تلاششان را کردند. گل گهر یک تیم قابل احترام است که هم بازیکنان خوبی را در اختیار دارد و هم از یک کادر فنی برخوردار است. به نظر من گل اول آنها آفساید بود که شیرازه تیم ما را از هم پاشاند.


وی ادامه داد: روی گل اول گل گهر، آقای منشا و شاکری در آفساید بودند که از لحاظ روحی تیم ما را دچار مشکل کرد. در کل بازی خوبی بود و تیم ما عالی بازی کرد و استحقاق این را داشتیم که بازی را ببریم ولی باید از این شکست ها درس بگیریم و بتوانیم بازی های بعدی را نتیجه خوبی بگیریم و دو بازی اول را به فراموشی بسپاریم.


او در مورد شکست در دو هفته ابتدایی لیگ برتر گفت: دو هفته اول با تیم هایی بازی داشتیم که برای قهرمانی بسته شده اند. با کادرفنی و بازیکنان خوبی که داریم، تیم را به جایگاه اصلیش می رسانیم و مطمئن باشید با آقای ربیعی در پایان لیگ جایگاه خوبی خواهیم داشت.


نوشی صوفیانی در مورد اینکه گفته می شود به دلیل عملکرد سالاری در مقابل استقلال، او قرار است در سایر دیدارهای مس به میدان برود، گفت: من و آقای سالاری تلاش می کنیم و با توجه به شرایط بازی احتمال دارد تغییری داشته باشیم ولی دو نفرمان در عین رفاقت با هم رقابت می کنیم و کادرفنی صلاح بداند یکی از ما دو تیم درون دروازه قرار می گیرد.


وی درباره بازی هفته بعد با آلومینیوم و تقابل با رسول خطیبی گفت: من شاگرد آقای خطیبی بودم و ما باید با قدرت به این بازی برویم و برنده شویم و دو باخت ابتدایی را جبران کنیم. با توکل بر خدا سعی می کنیم این بازی را ببریم.

تگ ها


صنعت نفت آبادان داود نوشی صوفیانی مس رفسنجان