نویدکیا: باهوش و جدی نباشیم، امتیاز نمی‌گیریم

سرمربی تیم فوتبال سپاهان می گوید اصلا به موضوع صدرنشینی و حفظ آن فکر نمی کند و تنها به پیروزی برابر نفت مسجد سلیمان می اندیشد....

به گزارش "ورزش سه"، محرم نویدکیا در نشست خبری پیش از بازی تیمش مقابل نفت مسجدسلیمان که می تواند با پیروزی در آن بار دیگر تیمش را به صدر جدول برساند، حاضر شد و در مورد این مسابقه بیان کرد: بازی به بازی رقابت سخت تر می‌شود و به دست آوردن امتیاز راحت نیست. به همین دلیل باید تلاش بیشتری کنیم. هر چقدر به آخر فصل نزدیک می‌شویم بازی‌ها سخت‌تر از گذشته خواهد شد.


سرمربی سپاهان در ادامه با اشاره به حضور محمود فکری به عنوان سرمربی تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان اضافه کرد: تا قبل از انتخاب فکری، بازی‌های زیادی را از نفت مسجدسلیمان دیدیم اما سرمربی تیم عوض شد و نمی‌دانیم چه تغییراتی در تیم اعمال شده است. ما نیم فصل اول از نفتی‌ها شکست خوردیم و شرایط خاص خودش را داشت. می‌دانیم اگر از وضعیت فعلی‌مان یک قدم عقب باشیم و چنین بازی‌هایی را نخواهیم جدی نگاه کنیم، ممکن است امتیازات کامل را از دست دهیم. به همین دلیل سعی می‌کنیم خیلی باهوش کار کنیم. می‌دانیم نفتی‌ها خیلی تلاش می‌کنند و جنگنده هستند و این مساله کار ما را سخت می‌کند. امیدواریم بتوانیم نتیجه خوبی کسب کنیم.


از محرم نویدکیا در مورد بازگشت به صدر و حفظ صدرنشینی در ادامه مسابقات پرسیده شد و او در واکنش به این سوال بیان کرد: برای من مهم نیست کجای جدول قرار داریم و مهم این است که در بازی پیش رو تلاش کنیم و اکنون هم به نفت مسجدسلیمان فکر می‌کنم. این‌که اول باشیم یا دوم و سوم برای من مهم نیست اما دلم می‌خواهد تیمم همین روند را ادامه دهد و در نهایت به آن چیزی که می‌خواهیم برسیم. ممکن است جابجایی بین تیم‌ها زیاد باشد اما باید این دید را نگاه کنیم که هر بازی یک فینال است و باید سه امتیاز همان بازی را کسب کنیم. اکنون فقط برای من بازی با نفت مسجدسلیمان مهم است.


سرمربی سپاهان با بیان این‌که دلش می‌خواهد به فولاد و مردم خوزستان به خاطر پیروزی مقابل العین تبریک بگوید، اضافه کرد: از هواداران خودمان هم می‌خواهم تشکر کنم چون قبل از بازی با تراکتور آمدند و ما را تشویق کردند و در ادامه اجازه دادند ما به سمت ورزشگاه برویم و این ایده‌آل ترین شرایط بود. اکنون هم تا آنجایی که امکان دارد محبت‌شان را از خانه برای ما بفرستند.

تگ ها


محرم نویدکیا فولادمبارکه سپاهان