نویدکیا به ترکیب تیم برنده دست نمی‌زند

سپاهانی ها که دو پیروزی پیاپی برابر آلومینیوم و تراکتور کسب کرده اند، مقابل سایپا نیز به نتیجه ای جز کسب سه امتیاز فکر نمی کنند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، طلایی پوشان اصفهانی حالا دو هفته ای می شود که شرایط خوبی پیدا کرده اند و در مسیر پیروزی گام برمی‌دارند. نویدکیا در دو دیدار مقابل آلومینیوم و تراکتور که شرایط متفاوتی در لیگ برتر دارند، از دو ترکیب یکسان استفاده کرد و تغییراتی نسبت به بازی اول برابر گل گهر در ترکیب تیمش ایجاد کرد؛ تغییراتی که به نظر می رسد در بازی برابر سایپا هم تداوم داشته باشد و همان ترکیبی که در مقابل تراکتور به میدان رفت، در مقابل سایپا هم از ابتدا وارد زمین خواهند شد.


براین اساس پیام نیازمند گلر تیم خواهد بود و در شرایطی که گولسیانی با پایان مصدومیت در دسترس نویدکیا قرار گرفته، باز هم این مهدی زاده و نژادمهدی خواهند بود که از ابتدا در قلب خط دفاعی تیم به کار گرفته خواهند شد. دفاع چپ مطابق دو بازی قبلی به نورافکن سپرده خواهد شد و در سمت راست خط دفاعی هم مرتضی تبریزی بازی خواهد کرد و نیمکت نشینی اسماعیلی فر ادامه دار می شود.


در کنفرانس خبری پیش از بازی، علیرضا مرزبان تاکید داشت که محمد کریمی بار دیگر به جای مهدی کیانی وارد زمین خواهد شد و با این وصف، این بازیکن تکنیکی در کنار علی محمدی و سروش رفیعی سه هافبک میانی تیم خواهند بود.


در نهایت سه بازیکن خط هجومی سپاهان مانند گذشته شهباززاده، محبی و حسینی خواهند بود که با بازی بیشتر در کنار هم می توانند شناخت و عملکردی بهتر نسبت به بازی های قبل ارائه بدهند.


ترکیب احتمالی سپاهان مقابل سایپا: 


سید پیام نیازمند، محمد نژادمهدی، محمدرضا مهدی‌زاده، مرتضی منصوری، امید نورافکن، سید محمد کریمی، سروش رفیعی، محمدرضا حسینی، جلال‌الدین علی‌محمدی، محمد محبی و سجاد شهباززاده.

بیشتر بخوانید:

شاگردان نویدکیا در تبریز ریکاوری کردند

جشن تولد محرم نویدکیا در حاشیه تمرینات تیم سپاهان

 

 

تگ ها


فولادمبارکه سپاهان فوتبال ایران لیگ برتر خلیج فارس فوتبال