نویدکیا: تشکر از بازیکنانم! فوتبالمان فوق‌العاده است

سرمربی سپاهان با اشاره به موقعیت‌های هدر رفته تیمش برابر استقلال، مدعی شد باید در فاز تهاجمی از خودگذشتگی بیشتری از سوی تیمش شکل گیرد.&#۱۶۰;...

به گزارش "ورزش سه"، استقلال و سپاهان در یک بازی مهیج در استادیوم آزادی به مصاف هم رفتند که در نهایت این شاگردان فرهاد مجیدی بودند که با برتری زمین را ترک کردند.

محرم نویدکیا سرمربی سپاهان با حضور در نشست خبری درباره این بازی اینطور صحبت هایش را آغاز کرد و گفت: فکر میکنم که تیم ما یک بازی فوق العاده انجام داد. در نیمه اول عالی بازی کردیم. در نیمه دوم همان روند را ادامه دادیم. استقلال یک دو موقعیت نسبتا خیلی خوب داشت ولی غیر آن خیلی خوب نتوانستند مقابل ما بازی کنند ولی در نیمه اول روی ضدحملات موقعیت خوب داشتند. در کل ۸ ۹ موقعیت فوق العاده داشتیم که باید استفاده می کردیم اما استفاده نکردیم. به استقلال باید تبریک گفت ولی واقعا من باید از بازیکنانم تشکر کنم چون فوق العاده تلاش کردند و مسائل تاکتیکی را دقیق انجام دادند و موقعیت های خیلی زیادی ایجاد کردند ولی متاسفانه شکست خوردیم. باید ادامه بدهیم روند تیم خیلی خوب بود و نمی توانم خیلی ایراد بگیرم که باختند بعضی از شکست ها ارزشمند است. باخت تیمم برایم ناراحت کننده است ولی نه آنطور.


سرمربی سپاهان در واکنش به سوالی درباره اینکه آیا از تیم کنونی‌اش نسبت به فصل گذشته رضایت دارد یا خیر گفت: در مورد تقویت من چهار پنج بازیکن خوبم را از دست دادم و چهار بازیکن گرفتم. اتفاق خاصی در تیم من به وجود نیامد و سه چهار بازیکن که کمتر بازی می کردند جدا شدند ولی بازیکنانی گرفتم که جایگزین بازیکنان جدا شده باشند. خداراشکر خوب بازی می کنند و نوع فوتبالی که ما بازی می کنیم خیلی خوب است و جذاب است و هواداران لذت میر برند اما باید قبول کنیم که نیاز به زمان داریم تا از موقعیت ها بهتر استفاده کنیم ولی در کل موقعیت خوبی داریم و از آنها رضایت دارم.


نویدکیا در خصوص سوالی درباره وقت‌های اضافه این بازی و اینکه آیا داور آن را کم اعلام نکرده گفت: چیزی نمی توانم بگویم چون نمی خواهم در مورد این مسائل صحبت کنم. امیدوارم داوران همان چیزی که می بییند را اعلام کنند. چیز دیگری نمی توانم بگویم.


سپاهان در شرایطی این بازی را برابر حریف واگذار کرد که موقعیت‌های مناسبی برای جبران نتیجه داشت. نویدکیا درخصوص اینکه چرا تیمش موقعیت‌های به دست آمده را با فرصت سوزی از دست داده گفت: بعضی وقت ها یک مقدار شاید عجله می کنیم یا شاید این است که می‌خواهیم سریع‌تر به گل برسیم ولی باید واقعیت ها را قبول کنیم و اینکه پله به پله پیش برویم و شاید یک جاهای ناخواسته از خودگذشتگی کنیم. این اتفاقاتی است که می افتد ولی در کل فکر میکنم تیمی که این اندازه موقعیت دارد از لحاظ کیفیت و کلاس فوتبال به نحو احسن کار می‌کند. به نظرم تیمم در آزادی خوب کار کرد. درست است که موقعیت ها گل نشد. باید بیشتر دقت کنیم. چون در بازی قبلی هم موقعیت های زیادی داشتیم ولی برای من خوشایند است که تیمم موقعیت سازی می کند پس یعنی راهش را خوب پیدا کرده است. فقط ضربات آخر می ماند که آن هم درست می شد. برایم باورکردنی نیست که این اندازه موقعیت ایجاد کنیم و نتیجه نگیریم. برای مسابقات بعدی قطعا با این روند بهتر می شویم.نویدکیا در بخش پایانی صحبت‌هایش درباره انتظارات برای قهرمانی این تیم گفت: پیش بینی نمی توانم کنم چون فوتبال آن رویش را مثل امروز نشان می دهد. من موافقم که آخر فصل فقط نتیجه را نگاه می کنند و من دیدگاهی دارم که بازیکنان دارند آن را انجام می دهند. مدیران تصمیم می گیرند که با این سبک ادامه می دهند یا خیر ولی ما باید از موقعیت ها استفاده کنیم تا در آخر فصل حسرت نخوریم. باید به بازیکنان خسته نباشید بگویم چون نوع فوتبالی که به ارائه می گذارند فوق العاده است.

تگ ها


فولادمبارکه سپاهان محرم نویدکیا