نویدکیا: خداحافظی غریبانه مهدوی‌کیا حس بدی داشت

محرم نویدکیا می گوید یکی از لذت‌بخش ترین جام‌هایی که در دوران حرفه‌ای خود به دست آورده، جام حذفی فصل ۹۲-۱۳۹۱ فوتبال ایران بوده است....

به گزارش "ورزش سه"، شب گذشته محرم میهمان یکی از ویژه برنامه‌های شب یلدا بود و در بخشی از صحبت‌هایش در مورد آخرین جام قهرمانی طلایی پوشان در جام حذفی در سال ۱۳۹۲ که با شکست استقلال در نیمه نهایی و پرسپولیس در فینال به دست آمد، اشاره کرد.


این در واقع همان جامی است که برای سپاهانی ها شیرینی دو چندانی به دلیل شکست دادن دو تیم پایتخت نشین در ورزشگاه آزادی و در ضربات پنالتی دارد و البته تلخی‌ای فراموش نشدنی برای هواداران پرسپولیس دارد که قرار بود پس از این مسابقه با یکی از محبوب‌ترین بازیکنان باشگاهشان یعنی مهدی مهدوی کیا وداع کنند ولی خداحافظی این بازیکن با شکست مقابل سپاهان همراه شد تا این بازیکن در ورزشگاهی که در حال خالی شدن از تماشاگر بود و با حمایت سپاهانی‌ها چهار گوشه زمین را ببوسد و با فوتبال حرفه ای وداع کند.


محرم نویدکیا رسیدن به این جام را لذت بخش توصیف می‌کند و در مورد آن می‌گوید:« برای من خیلی این جام جذاب‌تر بود که ماقبل فینال هم استقلال را شکست داده بودیم. در فینال هم پرسپولیس را شکست دادیم. مراسم باشکوهی هم قرار بود در آنجا برگزار شود که فکر می کنم برای ما نبود. واقعا بردن این جام حس خوبی داشت.»


محرم نویدکیا سپس با اشاره به خداحافظی مهدی مهدوی کیا اضافه کرد:« البته یک قسمت آن هم ناراحت کننده بود. آقای مهدوی کیا می‌خواستند، خداحافظی کنند. بالاخره ایشان یکی از اسطوره‌های فوتبال ایران است. حس خیلی بدی بود، چون تنها و غریبانه این اتفاق برایشان افتاد. واقعا مهدی مهدوی کیا یکی از نوابغ فوتبال ایران است و احترامش برای ما واجب است.» 


سرمربی فعلی طلایی پوشان اصفهانی ادامه داد:« برای ما سپاهانی‌ها حس خوبی داشت. دو تیم پایتخت را شکست دادیم و قهرمان شدیم و فکر می کنم برای تمام مردم اصفهان این جام لذت بخش بود.»

تگ ها


فولادمبارکه سپاهان محرم نویدکیا