نویدکیا: نه؛ این یک مسابقه معمولی نیست

محرم نویدکیا در مصاحبه ای که پیش از دیدار برابر فولادخوزستان انجام داد، چندین بار براهمیت این مسابقه تاکید کرد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، محرم نویدکیا سرمربی جوان تیم فوتبال سپاهان که به دلیل ساعت پرواز طلایی پوشان نتوانست در نشست خبری حاضر شود، با ضبط ویدئویی از هتل محل اقامت تیمش در اهواز درباره بازی با فولاد خوزستان صحبت کرد و گفت: اگر بخواهم درباره بازی فولادخوزستان واقع بینانه صحبت کنم، باید بگویم سخت ترین بازی فصل و مهم ترین بازی فصل ما خواهد بود. می دانیم که فولاد در زمین خودش به هیچ تیمی نباخته است و این کار را برای تمام تیم ها سخت می کند. تیم فوق العاده قوی ای هستند. مخصوصا در ساختار دفاعی خیلی خوب عمل می کنند. سعی می کنند تیم های حریف را مخصوصا در اهواز با ۴ بازیکن جلو تحت فشار قرار بدهند و این کار را خیلی سخت می کند.


او ادامه داد: تمام تلاش را می کنیم که بازی خوبی انجام دهیم، با اینکه می دانیم بازی خیلی سختی داریم و هوا هم خیلی گرم است؛ ولی تیمی که می خواهد موفق باشد، باید تمام مسائل را با دید مثبت نگاه کند و به جلو حرکت کند. می دانیم اگر جلوی فولاد باهوش نباشیم و با تمرکز بالا بازی نکنیم، شاید نتیجه دلخواه را نگیریم. تیم فولاد تیمی است که وقتی از حریفش پیش می افتد، بازی کردن با این تیم خیلی سخت تر می شود. با علم به این مسائل سعی می کنیم فردا بازی قابل قبولی انجام دهیم و بتوانیم امتیاز لازم را کسب کنیم.


بخش بعدی صحبت های محرم نویدکیا با اشاره به اتفاقاتی بود که ممکن است در صورت غفلت شاگردانش رخ بدهد و در اینباره گفت: مطمئنیم بازی  فوق العاده سنگینی داریم و اگر با دقت خوب و مسائل تاکتیکی را رعایت نکنیم، ممکن است امتیازی به دست نیاوریم و از کورس قهرمانی عقب بیافتیم و رقیب های بعد از ما هم راحت تر به ما خواهند رسید. بازی خیلی حساسی است؛ نه نمی خواهم بگویم این یک بازی معمولی است.

واقعیت این است که بازی مهمی است؛ هم برای ما و هم برای فولاد. تساوی در این مسابقه دلچسب نیست؛ نه برای ما و نه برای فولاد. به خاطر همین فکر می کنم بازی جذابی باشد و امیدوارم بتوانیم نتیجه خوبی کسب کنیم و خودمان را در شرایط خوب نگه داریم.


محرم نویدکیا در رابطه با مصدومان و محرومان تیمش پیش از این مسابقه حساس نیز حرف زد و گفت: عزت پورقاز را به دلیل محرومیت در اختیار نداریم. یکی دو بازیکن مثل مهدی ترکمان و مرتضی منصوری را به خاطر آسیب دیدگی جزئی نداریم. البته در تمرین آخر بودند ولی ریسک نکردیم و با خودمان به اهواز نیاوردیم. به اضافه آقای مهدی زاده که در بخش دفاع مرکزی. ایشان را اما به دلیل کمبود در بخش دفاع مرکزی با خودمان آوردیم و ریسک کردیم. بقیه همه سالم هستند و امیدوارم بتوانیم بازی خوبی انجام دهیم.

تگ ها


محرم نویدکیا فولادمبارکه سپاهان فوتبال ایران سپاهان لیگ برتر خلیج فارس فوتبال