نویدکیا: پرسپولیس پرگل برد و ما عجول شدیم

نویدکیا در نشست خبری گفت که پیروزی پرگل پرسپولیس باعث شد تا مهاجمان این تیم عجولانه ضربه بزنند....

به گزارش "ورزش سه"، محرم نویدکیا سرمربی سپاهان در مورد دیدار با پدیده توضیح داد: فکر می‌کنم ۱۰ دقیقه اول را از دست دادیم و پدیده خیلی خوب بازی می‌کرد اما بعد کم کم به بازی مسلط شدیم. شرایط خوبی داشتیم و خوب بازی کردیم و به گل رسیدیم و شانس این را داشتیم که در نیمه اول گل‌های بیشتری بزنیم و در کل خوب بازی کردیم.

سرمربی سپاهان با اشاره به فرصت سوزی مهاجمان این تیم اظهار داشت: در نیمه اول پدیده میخواست از ضد حملاتش استفاده کند ولی خیلی مسلط سعی کردیم بازی را اداره کنیم. تیم‌مان نیمه دوم فوق العاده بازی کرد و موقعیت های زیادی داشت اما از آن ها اصلا خوب استفاده نکردیم و در آخر امکانش بود که حتی روی یک اوت بلند یا کرنر بازی را از دست بدهیم که خوشبختانه توانستیم سه امتیاز بازی را بگیریم.

نویدکیا با اشاره به دیدگاهش در مورد بازیکنان سپاهان عنوان کرد: من از بچه‌ها راضی ام اما می‌توانم یک مقدار به آن ها حق بدهم چون می‌دانستند آن طرف بازی پرگل شده و می‌خواستند گل های بیشتری بزنند و همین عجله باعث شد بچگانه موقعیت از دست بدهیم.

او درباره پدیده نیز گفت: فکر میکنم پدیده بازی خیلی خوبی انجام نداد اما تمام تلاشش را کرد. اگر بخواهم منصفانه حرف بزنم، من اگر جای آقای رحمتی بودم وقتی اول فصل و نیم فصل این همه بازیکن از دست دادم، شاید من جرات نداشتم تیم را مدیریت کنم. باید به آقای رحمتی و همکارانش تبریک گفت که همچین تیم خوبی درست کنند و هفته به هفته بهتر شدند و امیدوارم در ادامه لیگ موفق باشند.

تگ ها


محرم نویدکیا پدیده مشهد فولادمبارکه سپاهان