نویدکیا: کار سختی داریم، قلعه‌نویی ما را می‌شناسد

محرم نویدکیا می گوید اولین حضورش به عنوان سرمربی در لیگ برتر برای او استرس آور است....

به گزارش "ورزش سه"، محرم نویدکیا سرمربی تیم فوتبال سپاهان که تیمش روز آینده باید در سیرجان به مصاف گل گهر برود، در مورد این دیدار و برخورد با امیرقلعه نویی در اولین مصاف لیگ برتری اش عنوان کرد: به خاطر اینکه ما تغییرات زیادی نداشته ایم، کار سخت تری داریم. آقای قلعه نویی ۲ سال مربی این تیم بوده اند و اکثر این بازیکنان را خودشان جذب کرده اند و آنها را می شناسند. این کار ما را سخت می کند.


او در مورد گل گهر بیان کرد: تیم گل گهر ۱۰ ، ۱۱ بازیکن به تیمش اضافه شده و تیم با کیفیت تری شده است. قطعا با مدیریت آقای قلعه نویی این تیم شرایط بهتری پیدا کرده و بازی سختی داریم ولی به دنبال حداکثر امتیاز هستیم.


نویدکیا در مورد غایبان سپاهان بیان کرد: دو بازیکن غایب داریم. محبی جراحی داشته و علیرغم اینکه می توانستیم از او استفاده کنیم، در موردش ریسک نمی کنیم.  ضمن اینکه آقای گولسیانی هم غایب است.


محرم در مورد  شروع دوران مربیگری و احساسش از این موضوع بیان کرد: اگر بخواهم واقعی صحبت کنم، استرس دارم. مسئولیت سنگینی است. شاید اگر پایین تر شروع کرده بودم؛ مثلا تیمی که هوادار کمتری داشت و انتظارات کمتری برای موفقیت از آن تیم وجود داشت، کارم راحت تر می شد ولی من این مسئولیت را قبول کرده و موظف هستم با تمام وجودم برای موفقیت تیم تلاش کنم. امیدوارم کمتر اشتباه کنم. واقعیت این است که استرس دارد ولی سعی می کنم خوب تصمیم بگیرم.

تگ ها


فولادمبارکه سپاهان محرم نویدکیا