نویر: انتخاب فلیک تصمیم درستی بود

مانوئل نویر، کاپیتان تیم ملی آلمان از حضور هانسی فلیک روی نیمکت این تیم ابراز خوشحالی کرد....

به گزارش "ورزش سه"، دوران همکاری ۱۶ ساله یوواخیم لوو بعد از رقابت های یورو ۲۰۲۰ با تیم ملی آلمان تمام خواهد شد و در ادامه هانسی فلیک سکان هدایت مانشافت را به عهده خواهد گرفت. مانوئل نویر در مورد این انتصاب و البته بازگشت توماس مولر و مت هوملس به ترکیب ژرمن ها صحبت کرده است.

مانوئل نویر گفت: "همه می دانند که من رابطه بسیار خوبی با هانسی فلیک دارم و ما پیش از این و در دوران حضور فلیک در تیم ملی آلمان نیز روزهای موفقی در کنار یکدیگر داشته ایم داشته ایم. از نظر من این تصمیم خوبی از سوی مسئولان فدراسیون بوده است.

نزدیک شدن به ۱۰۰ بازی ملی؟ به طور خاص برای یک دروازه بان دستیابی به چنین رقمی آسان نیست و این رکورد باعث افتخار من است. دیگر بازیکنان در پست های مخالف حتی فرصت دارند یک دقیقه در زمین حاضر شوند، اما رخ دادن چنین اتفاقی برای یک دروازه بان دشوار است.

بازگشت توماس مولر و مت هوملس؟ خوشحالم که هم تیمی های قدیمی دوباره به ترکیب تیم بازگشته اند. هوملس و مولر همیشه رهبران تیم ملی آلمان بوده اند و می توانند به سرعت این نقش را به عهده گیرند. آنها می توانند مستقیما و سریع به ما کمک کنند.

فینال لیگ قهرمانان؟ ما امشب این دیدار را با هم تماشا خواهیم کرد. برخی به دلیل حضور بازیکنان آلمانی در ترکیب چلسی طرفدار این تین و برخی دیگر به دلیل ایلکای گوندوگان در ترکیب سیتی هوادار آنها خواهند بود."

تگ ها


تیم ملی آلمان بایرن مونیخ هانس فلیک مانوئل نویر