نویر: رابطه من و ترشتگن مثل همیشه خوب است!

مانوئل نویر که در دیدار دوستانه مقابل آرژانتین نیمکت‌نشین بود در مورد رابطه‌اش با رقیب خود یعنی مارک آندره ترشتگن صحبت کرده است...

مانوئل نویر که در دیدار دوستانه مقابل آرژانتین نیمکت‌نشین بود در مورد رابطه‌اش با رقیب خود یعنی مارک آندره ترشتگن صحبت کرده است

به گزارش خبرنگار مدال، مانوئل نویر بعد از نیمکت‌نشینی در دیدار دوستانه آلمان مقابل آرژانتین، قرار است فردا در بازی تیمش مقابل استونی در چارچوب رقابت‌های مقدماتی یورو ۲۰۲۰ به میدان برود. نویر در کنفرانس خبری این بازی، در مورد بازی با استونی و مارک آندره ترشتگن، گفت:

"من ترجیح می‌دادم در هر دو بازی به میدان بروم و این مشخص است. اما فردا یک بازی مهم پیش رو داریم که باید به سه امتیاز دست یابیم و من آماده هستم. من و مارک مثل همیشه رابطه خوبی داریم. او در دیدار مقابل آرژانتین خوب بازی کرد. همه چیز، نه تنها در مورد ترشتگن، بلکه با حضور برند لنو و کوین ترپ معطوف به عملکرد تیم ملی آلمان است."

او همچنین در مورد زمان خداحافظی‌اش از تیم ملی افزود:

"در حال حاضر چیزی برای اعلام کردن وجود ندارد. من در شرایط مناسبی قرار داشته و عملکرد خوبی دارم، بنابراین هیچ دلیلی برای فکر کردن به پایان دادن به دوران حرفه‌ای من در تیم ملی وجود ندارد."

اخبار مرتبط:

ترکیب احتمالی آلمان در یورو ۲۰۲۰؛ غیبت ترشتگن؟

 

تگ ها


سنگربان مانشافت مقدماتی یورو ۲۰۲۰ تیم ملی آلمان فوتبال جهان بوندسلیگا لالیگا فوتبال