نویر: ناراحتم ولی آلمان هرگز تسلیم نمی‌شود

مانوئل نویر گلر تیم ملی آلمان دیشب برابر سوئیس شب خوبی را پشت سر نگذاشت....

به گزارش "ورزش سه"، تیم ملی آلمان در ادامه روند پرفراز و نشیب خود در خانه مقابل سوئیس با نتیجه ۳-۳ متوقف شد تا احتمالا انتقادات از یوواخیم لوو و تیمش دوباره افزایش یابد. مانوئل نویر، دروازه بان و کاپیتان ژرمن ها دیشب سه بار در مقابل بازیکنان سوئیس مغلوب شد و شب دشواری را سپری کرد.

مانوئل نویر اگرچه در این بازی چند عکس العمل خوب داشت و پیش از به ثمر رسیدن گل دوم با یک دبل سیو در مقابل ضربات بازیکنان حریف مقاومت می کرد، اما در نهایت سه بار در مقابل سوئیس دروازه خود را باز شده دید و یکی از بدترین شب های خود در دوران حضور در ترکیب تیم ملی آلمان را تجربه کرد.

این دروازه‌بان باتجربه سه بار دروازه خود را در این بازی باز شده دید البته بازی در نهایت با تساوی سه بر سه به پایان رسید تا ژرمن ها بازنده نشوند.

نویر از عملکرد ضعیف خود در این بازی ناراحت است.

سنگربان باتجربه ژرمن ها گفت:« طبیعتا از این نتیجه و عملکرد راضی نیستم. متاسفم که سه بار دروازه ما باز شد. اشتباهات زیادی داشتیم با این حال برای پیروزی به میدان رفتیم که در نهایت به تساوی دست پیدا کردیم.

ما در این بازی با دو گل عقب افتادیم اما بازیکنان امید خود را از دست ندادند و تلاش زیادی که داشتیم باعث شد تا به بازی برگردیم. این بازی با وجود آنکه اشتباهاتی داشتیم اما نکات مثبت هم داشت. ما تسلیم نمی شویم و امیدوار به روزهای خوب هستیم.»

تگ ها


تیم ملی آلمان مانوئل نویر