نویل در مسابقه با ستاره المپیکی بریتانیا مصدوم شد! (عکس)

گری نویل، ستاره سابق و کارشناس فوتبال، در تلاش برای مسابقه دادن با دینا آشر اسمیت، دونده المپیکی بریتانیایی، مصدوم شد!...

به گزارش "ورزش سه"، گری نویل در یک مسابقه به مصاف دینا آشر اسمیت رفت و این رقابت برای مدافع سابق منچستر یونایتد بسیار بد به پایان رسید.

نویل مصاحبه ای درخشان با دونده قهرمان جهان و امید مدال طلای تیم بریتانیا در بازی های المپیک توکیو در کانال یوتوب خود انجام داد.

در این ویدیو نشان داده می شود که ملی پوش سابق انگلیس در مسابقه مقابل آشر اسمیت قرار می گیرد و در نهایت در تلاش برای رسیدن به گرد پای این دونده سرعت به همسترینگ خود آسیب می زند.

نویل پس از اینکه فقط چند متر را طی کرد، گفت: "اوه نه! می دانستم که می رود. همیشه قرار بود که برود، نه؟

مربی، تو من را خوب گرم نکردی.

مربی سال؟ او باعث شد من دچار کشیدگی همسترینگ شوم!"

آشر اسمیت یکی از اعضای کاروان قدرتمندی است که انگلیس راهی بازی های المپیک، که در اواخر این ماه آغاز می شوند، می کند.

او در مسابقات قهرمانی جهان در سال ۲۰۱۹ در ۲۰۰ متر مدال طلا و در ۱۰۰ متر نقره گرفت.

این دونده یکی از بزرگترین ستاره های بریتانیایی است که به این بازی ها می رود و در حالی پا به المپیک می گذارد که از بخت های کسب مدال است.

او به نویل گفت: "من عاشق مسابقه دادن هستم. این هیجان انگیز است چرا که من به طور کلی مسابقات قهرمانی را دوست دارم و موضوع این نیست که من فقط برای رسیدن به یک نتیجه خاص هیجان زده باشم. زیرا هیچ کس گوی بلورین ندارد، هیچ کس نمی تواند پیش بینی کند که فصل چگونه خواهد بود و همه چیز قرار است به چه شکل باشد. اما من فقط چالش را دوست دارم.

من واقعاً هیجان زده هستم. چیزی که من همیشه در مورد دوی سرعت خیلی دوست داشته ام این است که مثل یک موجی از آدرنالین است.

همه می توانند در اینستاگرام و شبکه های اجتماعی باشند و کارهایی از این قبیل بکنند که" هشتگ بخور، بخواب، تکرار کن، من امروز این را بلند کردم، هشتگ چهارشنبه با تمرین". شما می توانید همه آن کارها را انجام دهید، همه چیز می توانید بگویید، اما وقتی کار به اینجا می رسد، باید دید –قادر به چه کاری هستید-.

تو از چه چیزی ساخته شده ای؟ وقتی تفنگ آغاز مسابقه شلیک می شود و وقتی برمی‌خیزی چقدر جسارت داری؟ این همان لحظه است، اگر الان نباشد، پس کی؟ این همان چیزی است که من درباره مسابقه دادن دوست دارم. "

تگ ها


گری نویل المپیک توکیو ۲۰۲۰