نویل: وضعیت یونایتد بحرانی نیست

از نظر کاپیتان اسبق شیاطین سرخ یونایتد دورانِ بحرانی را سپری نمی کند. گری نویل کاپیتان و مدافع اسبق تیم فوتبالمنچستریونای ......

از نظر کاپیتان اسبق شیاطین سرخ یونایتد دورانِ بحرانی را سپری نمی کند.

گری نویل کاپیتان و مدافع اسبق تیم فوتبال منچستریونایتد در خصوص ژوزه مورینیو و شرایط حال حاضر  این تیم به خبرنگاران گفت: مورینیو رکورد تقریبا خوبی در طی حضورش در این تیم از خود به جای گذاشته که شامل بردن دو جام معتبر، شکست در فینال اف ای کاپ، مقام نایب قهرمانی در لیگ و راهیابی به لیگ قهرمانان اروپا در این دو فصل می شود. او پس از بازنشستگی سر الکس فرگوسن بهترین مقام در لیگ برتر جزیره را  برای منچستریونایتد کسب کرده است. این یک مقطع کوچک در کارنامه موفق 20 سال ژوزه مورینیو است. من به عنوان یک کارشناس نکات مثبتی از زمان حضور او در منچستریونایتد می بینم. این دوره در تاریخ 100 ساله باشگاه بحرانی نیست بلکه در مقایسه با سال‌های اوج منچستریونایتد تحت هدایت سر الکس فرگوسن، فاجعه به نظر می رسد.

او در پایان گفت: لیورپول و تاتنهام در این سال ها هیچ جامی نبرده اند و آرسنال دو مرتبه جام اف ای کاپ را فتح کرده است. به این دلیل، منچستریونایتد از این رقیبان خود عملکرد بهتری داشته است.

تگ ها


منچستر یونایتد لیگ برتر فوتبال