نيمار در ال‌کلاسيکو؟

بارسلونا یکشنبه شب در هفته سي و سوم لاليگا در سانتياگو برنابئو به مصاف رئال مي رود مي رود ......

بارسلونا یکشنبه شب در هفته سي و سوم لاليگا در سانتياگو برنابئو به مصاف رئال مي رود مي رود. غايب بزرگ اين ديدار نيمار به حساب مي آيد.

 او به علت محروميت نمي تواند در ال کلاسيکو برگشت حضور داشته باشد اما با اين حال بارسلونا با مهاجم برزيلي اش به مادريد سفر مي کند تا شايد دادگاه عالي فرجام خواهي اين باشگاه را در رابطه با کاهش محروميت قبول کند.

نيمار در فهرست 18 نفره تيمش حضور خواهد داشت. هنوز مشخص نيست بازيکن برزيلي پيراهن بارسا را بر تن خواهد کرد يا از جايگاه تماشاگران نظاره گر اين ديدار خواهد بود.


به گزارش مدال به نقل از ایسنا مهاجم برزيلي مي خواهد هم تيمي هايش را در اين بازي حساس در برنابئو همراهي کند، همانطور که سرخيو بوسکتس با وجود محروميت به تورين سفر و ديدار تيمش برابر يوونتوس را از نزديک تماشا کرد.


با اين حال باشگاه کاتالاني اميداور است که دادگاه عالي ورزش در رابطه با قضيه نيمار جلسه فوري تشکيل دهد و تصميم گيري کند. هنوز معلوم نيست بارسا قصد دارد نيمار را در ترکيب قرار دهد يا نه.


دادگاه عالي ورزش در آخرين بيانيه خود اعلام کرد که اگر بارسا نيمار را به ميدان بفرستد حکم ترکيب غير مجاز را خواهد داشت. از طرفي باشگاه کاتالاني اين متن را فاقد ارزش مي داند و معتقد است در خواست فرجام خواهي اش ارائه داده است. با اين حال بعيد به نظر مي رسد اين باشگاه در رابطه با لاليگا چنين ريسکي را انجام دهد و شرايط را براي تيمش سخت تر کند.

تگ ها


اخبار روز Neymar da Silva Santos Júnior بارسلونا لالیگا فوتبال