نژادمهدی: حیف است این سپاهان قهرمان نشود

مدافع مازندرانی تیم فوتبال سپاهان می گوید وقفه های طولانی در لیگ سبب خستگی روحی و جسمی بازیکنان می شود....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، محمد نژاد مهدی بازیکن تیم فوتبال سپاهان در مصاف با نساجی مازندران از زمین مسابقه اخراج شد و چند هفته ای در ترکیب این تیم حضور نداشت؛ حالا اما در روزی که عزت پورقاز با محرومیت مواجه شده، بار دیگر شاهد ایجاد تغییرات اجباری در ترکیب طلایی پوشان خواهیم بود و احتمالا نژادمهدی دوباره به ترکیب اصلی بازمی گردد.


این بازیکن مازندرانی در گفتگویی با "ورزش سه"، در مورد تمرینات تیم فوتبال سپاهان در فاصله تعطیلات لیگ برتر، عنوان کرد:« نزدیک به ۵۰ روز تعطیلی بود و واقعا سخت است در این وقفه تیم ها آماده  بمانند. تمام لیگ های جهان تمام شده و فقط لیگ ایران ادامه دارد. این موضوع، بازیکنان را از نظر روحی و جسمی خسته می کند. البته بحث تیم ملی هم بوده ولی امیدوارم فصل های بعدی از نظر برنامه‌ریزی شرایط بهتری را رقم بزنند.» 


او سپس به تشریح شرایط تیم پرداخت و افزود:« با این حال تیم ما در این مدت شرایط خوبی داشته است. یک هفته دیگر در اهواز بازی داریم. امیدوارم این تمرینات و بازی های دوستانه بتواند به تیم کمک کند و به نتیجه مورد نظر برسیم. طی این مدت کادر فنی شرایط خوبی را مهیا کرده بودند ولی تمام این ها باید به نتیجه ختم شود و باید  در مسابقات باقی مانده نتایج خوبی بگیریم.»


از نژادمهدی در مورد اخراجش در دیدار برابر نساجی مازندران پرسیدیم که چند هفته ای او را از ترکیب اصلی دور کرد. او در واکنش به این سوال بیان کرد:« متاسفانه در این مسابقه بازیکن حریف در آفساید بود ولی داور نگرفت و من اخراج شدم. من چند هفته ای بازی نکردم؛ خد را شکر اینقدر نفرات خوبی دارد که مربی دستش باز است. ما هم بازیکن هستیم و تمام تلاشمان را می کنیم. باید تمرینات خوبی انجام دهیم تا در ترکیب قرار بگیریم.»

از مدافع  سابق ذوب آهن در رابطه با دیدار برابر فولادخوزستان پرسیدیم و او در واکنش به این سوال عنوان کرد:« فولاد به چیزی که می خواسته، هنوز نرسیده است. این تیم در نیم فصل دوم فصل گذشته بود که نتایج خوبی گرفت و ما باید کاملا حواسمان جمع باشد. همیشه در اهواز بازی کردن سخت است، ولی تیمی که هدف داشته باشد باید با این سختی ها کنار بیاید. همیشه بازی های سپاهان و فولاد خوب بوده و امیدوارم این بازی هم همینطور باشد.»


سوال بعدی از مدافع مازندرانی تیم فوتبال سپاهان در مورد رقابت این تیم با پرسپولیس بود و نژادمهدی در واکنش به این سوال بیان کردد:« نمی شود گفت که پرسپولیس رقیب اصلی است. تیم های دیگر هم خیلی خوب نشان دداده اند. این هفت هفته بسیار سرنوشت ساز است. بازی  های سختی داریم و باید ببینیم چه می شود. امیدوارم مردم اصفهان همینطور مانند گذشته ما را حمایت کنند تا نتایج  موردنظرمان را کسب کنیم.»


در پایان از نژادمهدی پرسیدیم که آیا در اردوی سپاهان به قهرمانی فکر می شود که او قاطعانه به این سوال پاسخ داد:« ما صد در صد به  قهرمانی فکر می کنیم. باید به این موضوع فکر کنیم. واقعا حیف می شود که این تیم به  قهرمانی فکر نکند و باید در آخر به چیزی که می خواهیم دست پیدا کنیم.»

بیشتر بخوانید:

تصمیمی که برای سپاهان بسیار مهم است!

مذاکره فشرده ساکت با پنج بازیکن سپاهان

 

 

تگ ها


فولادمبارکه سپاهان فوتبال ایران سپاهان لیگ برتر خلیج فارس فوتبال