۴ نکته از دیدار‌های پیش فصل منچستریونایتد

منچستریونایتد موفق شد دیدار تدارکاتی خود مقابل اینترمیلان را پیروز شود و چشم به دیدارهای تدارکاتی بعدی بدوزد....

منچستریونایتد دیدار روز گذشته خود مقابل اینتر را با نتیجه ۱-۰ پیروز شد اما فاصله دو تیم بیش از یک برد با اختلاف ۱ برد بود. دو بازی آخر تدارکاتی شاگردان سولسشر با برد آن‌ها و بدون گل خورده تمام شده. شیاطین سرخ که فصل گذشته سهمیه لیگ قهرمانان را به دست نیاوردند سعی دارند فصل آینده متفاوتی داشته باشند. شاید اندکی زود باشد اما می‌توان به آینده منچستری‌ها امیدوار شد.
ستارگان جوان و آینده روشن
آکادمی یونایتد در زمینه پرورش استعداد بسیار موفق ظاهر شده و در این چند ساله بازیکنان موفقی به تیم اصلی عرضه کرده است. گرینوود ۱۷ ساله در بازی مقابل اینتر عالی بود و چونگ هم نشان داده می‌توان در درازمدت روی او حساب کرد. این دو می‌توانند رشفورد و لینگارد را الگوی خود قرار دهند و به ترکیب اصلی برسند.
آرون ون بیساکا
او به همراه دنیل جیمز، جدیدترین خریدهای منچستر حساب می‌شود اما ون بیساکا فوق‌العاده بوده است. او در بازی مقابل لیدز به دالبرت اصلا فرصت درخشش نداد. ون بیساکا از جانب هواداران منچستر هم به شدت حمایت می‌شود و این مسئله کمک می‌کند تا او سریع‌تر در ترکیب یونایتد جا بیفتد.
تقویت در توپ‌های هوایی
منچستر می‌خواهد تغییر کند و این تغییر در سبک بازی این تیم مشهود است. یونایتدی‌ها در توپ‌های هوایی بسیار موفق‌تر از قبل ظاهر می‌شوند. جونز و ماتیچ به وضوح پیشرفت کرده‌اند. 
اعتماد به نفس توان‌زبه
سولسشر در قلب خط دفاعی به توان‌زبه اعتماد کرد و البته پاسخ فوق‌العاده‌ای گرفت. چند روز اخیر شایعات زیادی درباره علاقه منچستر به مگوایر شنیده می‌شود اما عملکرد توان‌زبه در بازی مقابل اینتر نشان داد سولسشر می‌‌تواند روی او حساب کند هرچند مربیان منچستر در این چند ساله آن‌قدر در خط دفاع آزمون و خطا داشته‌اند که دیگر نباید به فکر امتحان کردن باشند.

 

تگ ها


گزارش اختصاصی کسل توانزب منچستر یونایتد لیگ برتر فوتبال