۸ نکته از ساری؛ عاشق پیتزا/ خرافاتی!

مرور ۸ نکته جالب از مائوریتسیو ساری، سرمربی جدید یوونتوس....

سرمربی جدید تیم یوونتوس اخلاقیات و عادات عجیبی دارد که ۸ مورد از آن‌ها را با هم مرور می‌کنیم:
۱- طرفدار ناپولی؛ هنگامی که ساری سرمربی ناپولی بود در یک کنفرانس خبری گفت: ناپولی را دوست دارم اما در کودکی طرفدار فیورنتینا بودم.

۲- فراری از شبکه های اجتماعی؛ ساری از هیچ شبکه اجتماعی استفاده نمیکند و اعتقادی به استفاده از آنها ندارد.

۳- پیتزا پس از بازی؛ ساری وقتی که سرمربی تیم امپولی بود، ده دقیقه پس از پایان بازی به بازیکنان خود پیتزا میداد تا انرژی از دست رفته آنها را برگرداند!

۴- مردی خرافاتی؛ ساری مردی خرافاتی است و برخی اعتقادات عجیب دارد. او ماشین خود را همیشه در یک محل ثابت پارک می‌کند و معتقد است این کار برایش شانس می آورد! همچنین معتقد است که رنگ های سیاه و سفید و استفاده از لباس های تیره در برخی مراسم‌ها، برای او شانس می آورد!

۵- اگر او را «آقای ۳۳» صدا کنید با شما می‌خندد؛ ساری در سال ۲۰۰۱ سرمربی تیم ‌سانسیفنو بود یک خبرنگار این لقب را به او داد، زیرا او در این تیم ۳۳ برنامه برای بازیکنان خود داشت!

۶- یک کارمند بانک؛ ساری در دوران جوانی خود یک کارمند بانک بود که وظیفه او انتقال پول بین بانک های مختلف اروپا بود.

۷- یک سیگاری حرفه ای؛ چندی پیش یک سایت در تحقیق و بررسی از ساری مدعی شد که او روزانه ۸۰ نخ سیگار می‌کشد. ساری به طور متوسط هر ۱۲ دقیقه یک نخ سیگار میکشد و به این ترتیب هزینه مصرف سیگار او سالیانه ۲۹۰۰۰ یورو است.

۸- مرد تکنولوژی؛ ساری متدهای تمرینی مدرنی دارد. او در تمرینات خود از تکنولوژی های روز استفاده می‌کند و عملکرد شاگردان خود را با هلی شات و جی پی اس زیر نظر می‌گیرد.

تگ ها


مائوریتسیو ساری یوونتوس سری آ فوتبال