نکته ای که ویلموتس آشکار کرد!

حرف های مرد بلژیکی نشان داد آن که طلبکار است، سرمربی تیم ملی است نه ما!...

نکته ای که ویلموتس آشکار کرد!

به گزارش خبرنگار مدال، باخت غیرمنتظره مقابل بحرین و عراق بسیاری از کارشناسان را به این نتیجه رساند که پیش بینی ها درست از آب درآمده و مربی بلژیکی گزینه مناسبی برای جانشینی کی روش در تیم ملی فوتبال ایران نبوده است. از همان روز بعد از بازی با عراق، عصبانیت از وضعیت موجود در کلام همه اهالی فوتبال مشخص بود و نشان می داد کمتر کسی پیدا می شود که از اوضاع تیم ملی شاکی نباشد.
اما صحبت های ویلموتس ورق را برگرداند و مشخص کرد گویا آن کسی که تمایلی به ادامه کار در فوتبال ایران ندارد سرمربی تیم ملی فوتبال است و نه ما!
ویلموتس در صحبت هایش مشخص کرد که به دلیل بدعهدی فدراسیون و عدم دریافت دستمزدش حق داشته که بعد از باخت مقابل بحرین با تیم ملی به ایران برنگردد و آماده سازی تیم برای بازی مقابل عراق را دیرتر آغاز کند! ویلموتس با زبان بی زبانی گفت جانش به لبش رسیده و ترجیح می دهد بقیه کارها را به وکیلش بسپارد.
فلش بکی به گذشته می زنیم. آن روزهایی که در واپسین روزهای حضور کی روش در فوتبال ایران مشخص شد سرمربی تیم ملی مدت ها است که پولی دریافت نکرده و فدراسیون فوتبال به او بدهکار است.
آیا کی روش هم می توانست با شروع مسابقات جام جهانی ترک کار کند و به بهانه عدم دریافت دستمزدش تیم ملی را به حال خود رها کرده و دستمان را در آن کارزار سخت و نفس گیر در پوست گردو بگذارد؟!
ویلموتس عملا نشان داد که بله می توانست...

 

بیشتر بخوانید:

سخنگوی فدراسیون: ویلموتس باید تا پایان خرداد در ایران بماند

ذوالفقارنسب: برانکو گزینه مناسبی برای تیم ملی است

تگ ها


تیم ملی فوتبال ایران سرمربی تیم ملی فوتبال ایران ویلموتس کارلوس کی روش فوتبال