۵ نکته مهم از ۱/۴ نهایی لیگ قهرمانان؛ آنفیلد تسخیر ناپذیر!

لیگ قهرمانان اروپا امشب با برگزاری دیدارهای رفت ادامه پیدا میکند. با هم ۵ نکته مهم از این بازیها را مرور میکنیم ......

لیگ قهرمانان اروپا امشب با برگزاری دیدارهای رفت ادامه پیدا میکند. با هم ۵ نکته مهم از این بازیها را مرور میکنیم ...

لیگ قهرمانان اروپا امشب با برگزاری دیدارهای رفت ادامه پیدا می‌کند. با هم ۵ نکته مهم از این بازی‌ها را مرور می‌کنیم.
دیدار تمام انگلیسی
دیدار تمام انگلیسی و جذاب سیتی و تاتنهام دومین مصاف دو تیم انگلیسی در ۷ سال اخیر است. این بازی در استادیوم جدید و تازه تاسیس تاتنهام برگزار می‌شود. پپ در ۶ بازی از ۲۵ بازی خارج از خانه لیگ قهرمانان برنده بوده و تاتنهام هیچگاه به نیمه نهایی نرسیده است. آیا وقت طلسم شکنی فرا رسیده است؟
مسی مقابل منچستریونایتد
مسی از زمان ۲۰ سالگی تا امروز در الدترافورد بازی نکرده است و آخرین بار در سال ۲۰۰۸ به همراه بارسلونا مغلوب شوت سهمین پل اسکولز شد. مسی پس از این دیدار دو بار در فینال لیگ قهرمانان مقابل یونایتد بازی کرد و در هر دو بازی گل زد و حالا باید مقابل لوک شاو، اسمالینگ و فیل جونز به موفقیت برسد.
کریستیانو رونالدو
بازیکن پرتغالی یوونتوس در ۷۷ بازی خود در مراحل حذفی لیگ قهرمانان توانسته ۷۵ گل بزند. آیا کسی می‌تواند او را متوقف کند؟ اتلتیکویی‌ها چنین تصوری داشتند اما CR7 توقف ناپذیر است. بازیکن ۳۴ ساله یووه به تازگی از مصدومیت رها شده و ممکن است برای بازی فرداشب در آمادگی کامل نباشد.
ستاره‌های جذاب آژاکس
آژاکس تیم جذابیست که پشتوانه تاریخی بسیار خوبی دارد. آن‌ها آکادمی بسیار قوی دارند. در ترکیب فعلی آن‌ها دیلی بلیند، شان و دوسان تادیچ و حکیم زیاش حضور دارند اما بهترین بازیکنان آنان دی‌یانگ ۲۱ ساله و دلیخت ۱۹ ساله است. آژاکسی‌ها در بازی با رئال به یوونتوس نشان دادند اگر دست کم گرفته شوند چه بلایی بر سر رقیب می‌آورند.
آنفیلد تسخیر ناپذیر
از فصل گذشته تا امروز لیورپول ۱۰ بازی لیگ قهرماان خود را در آنفیلد برگزار کرده که ۷ برد و ۳ تساوی ماحصل کار آن‌ها بوده است. آن‌ها ۲۸ گل زده‌اند و توانستند در ۷ بازی کلین شیت کنند. از سوی دیگر دپورتو در ۱۸ بازی خارج از خانه مقابل تیک‌های انگلیسی، ۱۵ بازی را باخته است! آیا آن‌ها را باید از الان در آنفیلد بازنده بدانیم.