نکوفر به عنوان مدیر فنی تیم‌های ملی کاتا انتخاب شد

رئیس شورای فنی و راهبردی کاتا از انتخاب جمال‌الدین نکوفر به عنوان مدیر فنی تیم‌های ملی کاتا خبر داد....

وی افزود: نکوفر سالها سرمربی تیم ملی کاتای ایتالیا بوده و شاگردان ایشان در کاتای جهان عنواندار هستند. از نظر فنی ایشان یکی از بهترینها در کاتای کشور هستند و به همین دلیل شورای فنی پیشنهاد معرفی ایشان به عنوان مدیر فنی تیمهای ملی کاتا را به فدراسیون داد و در نهایت حکم ایشان از سوی رئیس فدراسیون صادر شد.

 رئیس شورای فنی و راهبردی کاتا درباره قطع همکاری برخی از اعضای شورای راهبردی کاتا در چند هفته اخیر عنوان داشت: با توجه به یکسری مشکلات تعدادی از اعضا شورا تصمیم به کنارهگیری گرفتند و ترجیح دادند که در شورا نباشند. ما دوست داشتیم در خدمت این عزیزان باشیم منتها آن تصمیم گرفتند از شورا کناره گیری کنند. خدمت تمام علاقه مندان به کاتا باید عرض کنم که تصمیمات در شورا مبتنی بر خرد جمعی است و یک یا دو نفر تصمیم نمیگیرند بلکه نظرات تمام اعضا در نظر گرفته میشود. از سوی دیگر انتظار میرود در کار گروهی همه اعضا تحمل شنیدن نظرات منفی را داشته باشند و به تصمیمی که یک جمع میگیرد احترام بگذارند.

مردانی در پایان خاطرنشان کرد: انصافا در این مدت فدراسیون کاراته حمایت بسیار خوبی از کاتا داشته و تقریبا با تمام مصوبات شورا موافقت کرده است. امید داریم همین شرایط ادامه داشته باشد و با حمایت فدراسیون بتوانیم ریلگذاری درستی برای کاتا کشور داشته باشیم. در کاتای ظرفیتهای بسیاری موجود بوده که متاسفانه در سالهای گذشته کمتر به آن توجه شده است.

تگ ها


کاراته