نکونام: از هواداران فولاد خواهش می‌کنم به ورزشگاه بیایند

جواد نکونام، سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان مدعی شد او و شاگردانش به دنبال آن هستند که فولاد را به جایگاهی که لیاقتش را دارد، برسانند....

جواد نکونام، سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان مدعی شد او و شاگردانش به دنبال آن هستند که فولاد را به جایگاهی که لیاقتش را دارد، برسانند.

به گزارش مدال، جواد نکونام در نشست خبری پیش از دیدار تیم فوتبال فولاد خوزستان برابر صنعت نفت آبادان اظهار داشت: بالاخره لیگ نوزدهم شروع می‌شود و از این موضوع خوشحالیم. ما جزو معدود تیم‌هایی بودیم که سر وقت تمرینات را آغاز کردیم و برنامه‌ریزی‌مان دقیق بود، اما هر چقدر لیگ دیرتر آغاز شد، به سود تیم‌هایی بود که دیر تمرینات خود را آغاز کردند. اگر لیگ سر موقع آغاز می‌شد، این شرایط یکدستی برای همه وجود نداشت، اما این فرصت برای آنهایی بود که دیرتر شروع کردند. با این حال بازیکنان ما اکنون آماده هستند و سرحال لیگ را آغاز خواهند کرد.

وی در پاسخ به این پرسش که «آغاز لیگ دچار وقفه زیادی شد و این موضوع به ضرر شما شد که تیم را زود آماده کردید و آیا از این مسئله ناراحت هستید یا نه؟»، گفت: دوستانی که از این موضوع ناراحت بودند از جمله بنده، به این دلیل است که بازیکنان از نظر روحی و روانی وقتی به مسابقات نزدیک می‌شوند، شور و هیجان آنها باید کنترل شود. این مسئله برای تیم‌هایی که تمرینات‌شان را دیرتر آغاز کردند، خوب بود. ما هم سعی کردیم تیم را آماده نگه داریم تا کمترین ضربه را بخوریم. با این حال از یک طرف خوشحالم که ورزشگاه‌ها استاندارد می‌شود، اما از نظر فوتبالی شرایط برای تیم‌هایی که تمرینات‌شان را زودتر شروع کردند، خوب نیست.

سرمربی تیم فولاد خوزستان در مورد شناختش از تیم صنعت نفت و پیش‌بینی‌اش از بازی فردا، اظهار داشت: در هفته اول تیم‌ها شناختی از هم ندارند، اما می‌دانیم که تیم حریف سعی خواهد کرد به ما اجازه ندهد کار خودمان را انجام دهیم. آنها فکر می‌کنم از ما شناخت داشته باشند، اما ما شناخت زیادی از آنها نداریم و در حد یک بازی دوستانه نفتی‌ها را می‌شناسیم. در هفته اول همه سعی خواهند کرد لیگ را با برد شروع کنند، با این حال نگران این مسئله نیستیم و بعد از هفته اول سعی خواهیم کرد حریفان‌مان را آنالیز کنیم و به دنبال این هستیم که 30 هفته خوب را پشت سر بگذاریم و بازی‌های خوبی را به نمایش بگذاریم.

نکونام در واکنش به این مسئله که ممکن است فولاد دو یا سه بازیکن جدید جذب کند، خاطرنشان کرد: اکنون هم برای جذب بازیکن در حال آنالیز هستیم. بازیکنانی هم در اردوی تیم‌های جوانان و نوجوانان داریم. بازیکنانی هم در تیم امید خواهیم داشت که ممکن است به اردوها بروند. ما بازیکنانی را از لیست جوانان‌مان به تیم اضافه می‌کنیم که مشکلی وجود نداشته باشد. فکر می‌کنم تا بازی با استقلال لیست ما کامل شود و بتوانیم تمام نفرات‌مان را بشناسیم و مشکلی از این بابت نیست. با این حال سعی داریم یکی دو بازیکن خوب و تأثیرگذار جذب کنیم.

وی ادامه داد: از تمام هواداران‌مان خواهش می‌کنم در کنار هم باشند تا فصلی خوب و رؤیایی را داشته باشیم. هواداران فولاد با جو فوق‌العاده‌ای که در ورزشگاه ایجاد می‌کنند، می‌توانند فولاد را به موفقیت برسانند. خواهش می‌کنم که آنها نه فقط فردا، بلکه در طول فصل از تیم‌شان حمایت کنند. ما هم سعی خواهیم کرد در تمام بازی‌ها آنها را خوشحال کنیم و فولاد را به جایی برسانیم که لیاقتش را دارد.

اخبار مرتبط: