نکونام: استقلالی‌ها باعث شدند ممنوع المعامله و ممنوع الخروج شوم!

بازیکن اسبق استقلال از این باشگاه انتقاد کرد. به گزارش مدال جواد نکونام در بخش ......

بازیکن اسبق استقلال از این باشگاه انتقاد کرد.

به گزارش مدال جواد نکونام در بخشی از یک گفت و گوی بلند درباره مطالبات خود از باشگاه استقلال تهران گفت:در این مورد یک بار سال گذشته توضیح دادم و باید یک بار دیگر توضیح بدهم. قرارداد من با استقلال مربوط به فصل 92-91 و 93-92 بود که طلبم از قرارداد سال دوم را به طور کامل بخشیدم. برای سال اول هم زمانی که آقای افشارزاده و افتخاری بودند، صحبت کردم و خواستم مالیاتم را پرداخت کنند و من پول هیچ کدام از دو سال را نمی‌خواهم. هیچ ترتیب اثری داده نشد تا من ممنوع المعامله شدم، حساب‌هایم را مسدود کردند، با خانواده‌ام به فرودگاه رفتم و ممنوع الخروج بودم که با خانواده به تهران برگشتم.

هیچ کاری نمی‌توانستم انجام دهم و رفتم با آقای افتخاری و ملکی برای حل این مشکل جلسه داشتم و بازهم ترتیب اثری داده نشد. در نهایت آخرین مهلتی که AFC به باشگاه استقلال داده بود، باعث شد دوستان چهارشنبه شب گذشته ساعت 9 شب با من تماس بگیرند. پنجشنبه عید و جمعه هم روز تعطیل بود و دوستان از من خواستند شب دو روز قبل از تعطیلی به باشگاه استقلال بروم. به آنها گفتم چهارشنبه شب چه اتفاقی می‌تواند رخ بدهد که من طلبم را ببخشم یا به کجا می‌توانم پول پرداخت کنم تا مالیاتم را ببخشند؟ گفتند شما بیایید و ما قول می‌دهیم که گفتم قبلاً هم قول گرفته‌ام.

طلب من از باشگاه استقلال بابت مالیاتم و مربوط سال 92-91 است. دو سوم مالیاتم را پرداخت کردند و یک سوم آن باقیمانده و طلب‌های دیگر هم به من پرداخت نشده است. به آنها گفتم سال 93-92 را کاملاً می‌بخشم و مبلغ چشمگیری هم هست. در حالی که وقتی از باشگاه استقلال هم می‌رفتم و علی رغم میل باطنی‌ام برای جدایی، اما 100 هزار دلار به باشگاه استقلال دادم و جدا شدم. این طلب چشمگیر را بخشیدم و گفتم پولی از باشگاه استقلال نمی‌خواهم و فقط مالیاتم را پرداخت کنید.

همانطور که گفتم تاکنون فقط دو سوم مالیاتم پرداخت شده و این پرداخت را کامل نکرده‌اند که به همین دلیل من هیچ برگه‌ای را برای تسویه امضا نکرده‌ام و تا زمان پرداخت کامل مالیاتم، برگه‌ای را هم امضا نخواهم کرد. باید ابتدا تکلیف این موضوع مشخص شود تا با باشگاه استقلال به توافق برسم. مشکل مالیاتی خیلی جدی شده بود و حتی تا توقیف مغازه من پیش رفتند که با توجه به عقبه‌ای که من در این فوتبال دارم، خیلی برای من خوب نبود. این مسئله خیلی جالب است که گذاشتند چهارشنبه ساعت 9 شب و آخرین نفر با من صحبت کردند، در حالی که طلب خیلی بازیکنان را نقداً پرداخت کردند، پول بازیکنانی که حتی یک دقیقه برای این تیم بازی نکرده بودند و روی سکو می‌نشستند را دادند و سپس نوبت به من رسید. خیلی‌ها هم پول‌شان را گرفتند، اما مصاحبه می‌کردند طلب‌مان را بخشیده‌ایم که اینطور نبود. من هم تا زمانی که این مسئله حل نشود، برگه‌ای را برای تسویه حساب امضا نمی‌کنم.

تگ ها


فوتبال