نکونام: این شکست قابل پیش بینی بود

سرمربی تیم خونه به خونه بابل در رابطه با شکست این تیم پس از دوازده هفته گفت این باخت قابل پیش بینی بود و آن را به باشگاه گوشزد کرده بودم ......

سرمربی تیم خونه به خونه بابل در رابطه با شکست این تیم پس از دوازده هفته گفت این باخت قابل پیش بینی بود و آن را به باشگاه گوشزد کرده بودم.
جواد نکونام پس از شکست تیم فوتبال خونه به خونه بابل مقابل مس رفسنجان در نشست خبری این دیدار و در واکنش به این شکست اظهار داشت: بازی را واگذار کردیم اما شب گذشته به باشگاه اعلام کرده بودم که عواقب شکست در این دیدار به گردن من نیست و من آن را به عهده نمیگیرم. اگر این دیدار را می بردیم شاهکار بازیکنان بود و اگر هم نمی بردیم دست من نبود و فقط این دیدار را به اتفاقات هفته گذشته ای که رخ داد واگذار کردیم.
وی ادامه داد: ۴ جلسه تمرینی مفید را طی تمرینات آغاز پیش فصل دوم از دست دادیم و روزهایی که تمرین کردیم هم تحت تاثیر اتفاقاتی بود که وجود داشت و با مشکلات فراوان و حواشی زیاد کار آغاز و ادامه پیدا کرد.
نکونام تاکید کرد: شروع نیم فصل دوم برایمان واقعا بد بود و اتفاقاتی رخ داد که تیم نتوانست با تمرکز بالا و تمام توان تمرین کند. در این مدت حتی در بین بچه ها نیز به خاطر مشکلات مالی دو دستگی پیش آمده و یکسری موافق برگزاری  تمرینات نبودند. به واقع ده روز بد و پرتلاطم را پشت سر گذاشته و به همین دلیل به باشگاه هم اعلام کرده بودم که نتیجه این دیدار برای من نیست چون باعث آن اتفاقاتی بود که باشگاه آن را رقم زده و مسببش بود.
سرمربی خونه به خونه با اعلام اینکه دیدار با مس رفسنجان بازی نبود که آن را واگذار کنیم گفت: چطور می شود که بازیکن با اخلاقی مثل مهدی خیری باید عصبی شده و در اتفاقی عجیب با کارت قرمز داور از زمین اخراج شود؟! در فوتبال خیری این اتفاق بی سابقه بود. تیم امروز عصبی و بی روحیه بود. از قبل می دانستم این اتفاقات رخ می دهد و آخر سر هم رخ داد. در غیر این صورت در شرایط عادی به راحتی مس رفسنجان را شکست می دادیم. زبان فوتبال تمرینات و روحیه بازیکنان است. اگر فوتبال را بفهمید این مسایل را متوجه می شوید. پیش بینی این شکست را کرده و به باشگاه هم اعلام کرده بودم و نسبت به آن گوشزد لازم را انجام داده بودم.
نکونام افزود: با اینکه با شروع نیمه دوم ده نفره شدیم اما سوار بر بازی بودیم ولی شروع بازی مان تحت تاثیر اتفاقات ده روز اخیر و حواشی آن بود و عجیب اینکه حتی یکسری از بازیکنان در فرودگاه نمیخواستند به سفر رفسنجان آمده و تیم را همراهی کنند.
وی تاکید کرد: امیدوارم مشکلات حل شود چون کار کردن با این شرایط برای بازیکن سخت است. هیچگاه یادم نمی آید که یک تیم ۱۴ هفته ضمن حفظ روند شکست ناپذیری رو به رشد بوده و در جام حذفی نیز دو رقیب لیگ برتری را حذف کند. یادم نمی آید که در هیچ مسابقه ای تیمم بدون فرصت گلزنی زمین را ترک کرده باشد؛ ولی در این بازی حتی بازیکنانم یک فرصت صد در صد را هم ایجاد نکردند. نمیخواهم ارزش های کار دوست خوبم علی سامره را زیر سوال ببرم و او کار بزرگی کرد ولی این شرایط در حالی رخ داد که اگر روندمان عادی بود به طور قطع امروز برنده میدان ما بودیم.

تگ ها


اخبار روز فوتبال