نکونام: بازهم در زمین خودمان فوق‌العاده بودیم

سرمربی فولاد خوزستان گفت: شرایط تیمی ما خوب است؛ اگرچه برخی نقاط ضعف داریم که باید آن را برطرف کنیم....

به گزارش "ورزش سه"، جواد نکونام، سرمربی تیم فولاد خوزستان در نشست خبری پس از برتری دو بر صفر تیمش مقابل شهرخودرو عنوان کرد: به هواداران فولاد تبریک می‌گویم.

خودتان دیدید و توجه دارید که تیم‌هایی که به اهواز می‌آیند، بسته و فشرده بازی می کنند. این کار را برای ما سخت می کند چون تیم ها دفاع چند لایه دارند و گل زدن به آن ها سخت است. نتایجی که بعد از بازی ما می روند و در زمین خودشان می گیرند، گویای همه چیز هست.


وی افزود: امروز دو گل زدیم و چند موقعیت هم داشتیم که تبدیل به گل نشد. در ۱۰ دقیقه پایانی شهرخودرو با توجه به ماهیت فوتبال خود که روی زمین بازی می کند و پاس می دهد، مالکیت توپ در اختیار این تیم بود، اما در نیمه اول موقعیتی به آن ها ندادیم. در شروع نیمه دوم یک موقعیت بادآورده گیر شهرخودرو آمد که به تیر دروازه ما خورد. البته ما نیز یک موقعیت دروازه خالی را تبدیل به گل نکردیم. شهرخودرو در همه بازی ها مالکیت توپ را دارد، اما مالکیت مهم نیست. مهم با برنامه بازی کردن است که تیم ما توانست خوب آن را انجام دهد. این برد مبارک هواداران که جایشان خالی است. امیدوارم هواداران کنارمان باشند که مثل دو سال اخیر در زمین خودمان فوق العاده بازی کنیم.


سرمربی فولاد در پاسخ به این سوال که این تیم به روند نتیجه گیری خوب سال گذشته خود نزدیک شده، گفت: وقتی در تیمی تغییر و تحول صورت می‌گیرد، ناهماهنگی طبیعی است. فصل قبل هم وقتی ما شروع کردیم، ناهماهنگی داشتیم و در نیم فصل دوم بهتر شدیم. امسال نیز تغییر و تحول داشتیم و بازیکنانی را اضافه کردیم. توقع داشتیم که به مرور شرایط بهتر شود. شرایط تیمی ما خوب است؛ اگرچه برخی نقاط ضعف داریم که باید آن را برطرف کنیم. ما امروز ۷ بازیکن خود را نداشتیم، اما من هیچ وقت نه در این باره صحبت می‌کنم و نه آن را هر هفته می‌گویم. من ۳۰ بازیکن دارم که باید بهترین باشند.


نکونام در خصوص اینکه تیمش از نظر گل خورده و گل زده جزو سه تیم برتر لیگ است، اضافه کرد: با نتیجه ای که امروز گرفتیم، از نظر گل زده سوم هستیم و از نظر گل خورده هم دوم. من توجهی به آمار و ارقام ندارم. تاکتیک و نتیجه خوب برای ما مهم است. همه این ها ثبت می شود، اما من به این مسائل فکر نمی کنم.

تگ ها


فولاد خوزستان جواد نکونام