نکونام: بازیکنان خط حمله مس خطرناک هستند

سرمربی فولاد می گوید که دیدار فردا برابر مس رفسنجان، برای هر دو تیم سخت و دشوار خواهد بود....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، در یکی از حساس‌ترین دیدارهای هفته هجدهم رقابت های لیگ برتر، دو تیم مس رفسنجان و فولاد به مصاف هم می روند. این دیدار به دلیل آماده نبودن استادیوم خانگی مس، در شهر سرچشمه برگزار می شود. وضعیت دو تیم در جدول رده بندی و تلاش برای ایستادن در رتبه های بالای جدول، باعث افزایش حساسیت های این مسابقه شده است.

جواد نکونام سرمربی فولاد در نشست خبری پیش از دیدار برابر مس رفسنجان گفت: از تیم خوب مس رفسنجان شناخت کافی داریم. به هر حال با دیدن بازی‌هایی که انجام داده‌اند، توانستیم نقاط ضعف و قدرتشان را شناسایی کنیم. تیم خوب و قابل احترامی هستند. مخصوصا در بخش هجومی که خیلی خوب و عالی کار کرده‌اند.

وی گفت: با توجه برنامه‌ریزی که مس برای حضور در لیگ برتر از سه سال قبل داشته‌ و پس از آن نیز با توجه به ثباتی که در برنامه‌ریزی، کار و هزینه‌ای که برای تیمشان انجام می دهند، تیم قابل احترامی هستند. امیدوارم این روند را همینطور ادامه داده و موفق باشند.

سرمربی فولاد اضافه کرد: در بحث فنی نیز می دانیم که تیم مس رفسنجان زمانی که بازی مستقیم انجام می دهند، بازیکنان خط حمله آنها خطرناک هستند و باید بتوانیم نفرات خط حمله آنها را کنترل کنیم و در ادامه بتوانیم از نقاط ضعفی که از آنها شناسایی کرده‌ایم، به این تیم ضربه بزنیم.

وی ادامه داد: بازی فردا برای هر دو تیم، سخت است و می دانیم که آنجا باید با چه برنامه و ایده‌ای بازی کنیم. قطعا برای هر دو تیم، دیدار سختی خواهد بود. امیدوارم فردا با تمرکز بالا و عملکرد خوب، بتوانیم دست پر از سرچشمه برگردیم.

نکونام در پایان گفت: این باعث ناراحتی است که مس رفسنجان با این امکانات و این بستری که فراهم کرده‌اند، استادیومشان آماده نیست و نمی توانند در شهر خودشان میزبان باشند. امیدوارم این مشکل نیز زودتر حل شود تا با خیال راحت و میزبانی بهتر در خدمت تیم های دیگر باشند.

تگ ها


فوتبال ایران لیگ برتر خلیج فارس فوتبال