نکونام: بازیکن ذخیره هم برای تعویض نداشتیم

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان می‌گوید با دستانی کاملا بسته به مصاف تیم مس رفسنجان رفتیم که این فصل بیش تر از ۱۵ بازیکن در نقل و انتقالات گرفته است....

 به گزارش ورزش سه، جواد نکونام درباره دیدار امشب فولاد برابر مس رفسنجان اظهار کرد: امشب در شرایطی به مصاف تیم مس رفتیم که دستمان به‌لحاظ بازیکن کاملا بسته بود بطوری که حتی بازیکن تعویضی هم در یک سری پست‌ها نداشتیم. وقتی سینا شاه‌عباسی مدافع تیم ملی مصدوم شد مجبور بود تا آخر بازی با همان مصدومیت کار را ادامه دهد. خدا از کسانی که باعث شدند پنجره نقل و انتقالاتی ما بسته شود نگذرد.


او با تشریح وضعیت تیم فولاد از لحاظ بازیکن گفت: وحید نامداری بعد از رهایی‌ از کرونا تنها با پنج روز تمرین به تیم اضافه شد اما برای این بازی ساسان انصاری و محمد آبشک را بخاطر محرومیت، مهران موسوی، شیمبا، زبیر نیک‌نفس، حردانی، آقاسی، بدرقه، والی، غلامپور و ... را بدلیل مصدومیت در اختیار نداشتیم ضمن اینکه پاتوسی هم به‌دلیل وضعیت زانویش نمی‌تواند در چمن مصنوعی بازی کند. هفته قبل بخاطر اشتباه داور ۲ بازیکن تیم من ۴ اخطاره و محروم شدند، این چه قانونی است که داور به ضرر ما اشتباه می‌کند و بابت آن اشتباه باید جریمه هم بشویم.


سرمربی تیم فولاد در ادامه گفت: دستمان برای این بازی به قدری بسته بود که دو بازیکن جوان تیم را که تا الان رو نیمکت هم نبودند به لیست ۲۰ نفره خود آوردیم. نیک نفس، آغاسی، بدرقه،‌حردانی، غلامپور، صیدالی، والی، موسوی، شیمبا را به دلیل مصدومیت در اختیار نداشتیم، شروین بزرگ مشکوک به کرونا بوده و با ما اصلاً در این هفته تمرین نداشت. شما ببینید که محمدرضا عباسی امروز در بازی  مصدوم شد و من بازیکن تخصصی برای جایگزینی نداشتم و از دفاع چپم در آن پست بازی گرفتم.


نکونام افزود: درود به شرف این بازیکنانکه با وجود این شرایط می‌جنگند، بازیکنی مثل صابر حردانی چون حرفه ای نیست به تیم ما در این وضعیت بی بازیکنی ضربه زده است. او به تعطیلات رفته و  معلوم نیست چیکار کرده که مصدوم برگشته و الان حدود یک ماهه است که همچنان نمیتواند بدود.


سرمربی فولاد با اشاره به قضاوت تیم داوری هم گفت: داوری خوب نبود، داور تمام خطاها را به نفع حریف گرفت، اگر خطایی ۶۰ به ۴۰ به سود ما بود را با سوتش توپ به حریف می‌داد و آن‌ها را سوار بر بازی می‌کرد. این مدل قضاوت رو می‌فهمم که چگونه حریف سوار بر بازی میشود. آقای افشاریان داور قوی لطفاً برای مسابقات انتخاب کنید. آقای افشاریان همه تیم‌ها اعتراض دارند جز دو سه تیم، آیا می‌شنوید؟ تمام بازی‌ها حساس است اما چرا همه اعتراض دارند؟ سازمان لیگ الان خیالش راحت شد که ما باختیم؟


نکونام در ادامه گفت: به آن‌ها تبریک می‌گویم که با این برنامه ریزی تیم من را کشتند، چرا باید حریف هفته آینده من یک روز بیشتر استراحت کند؟ چرا تیم مس رفسنجان با ۶ روز استراحت برابز ما بازی کرد؟ حق تیم‌هایی مثل ما را راحت می‌خورند چون زور نداریم.


وی در انتها گفت: ما به آینده امیدواریم و برای ادامه راه می‌جنگیم، شانس بالایی هنوز داریم و بالا بودن در جدول و برای موفقیت تیممان خواهیم جنگید البته اگر در همه بازیها عدالت برقرار باشد.

تگ ها


فولاد خوزستان جواد نکونام