نکونام: به فکر صدر جدول نیستیم/ بازیکنان انگیزه کافی برای جام حذفی دارند

سرمربی خونه به خونه می گوید که تیمش به فکر رسیدن به صدر جدول نیست و بازی به بازی پیش می رود ......

سرمربی خونه به خونه می گوید که تیمش به فکر رسیدن به صدر جدول نیست و بازی به بازی پیش می رود.

به گزارش مدال به نقل از  ایسنا، تیم فوتبال خونه به خونه در چارچوب هفته دوازدهم لیگ دسته یک با یک گل از سد راه آهن گذشت. شاگردان نکونام با این پیروزی با ۲۰ امتیاز در رده چهارم قرار گرفتند.

جواد نکونام پس از پیروزی در این دیدار اظهار کرد: می دانستیم بازی سنگینی پیش رو داریم چون راه آهن به امتیاز از این دیدار نیاز داشت. آن ها برای مساوی به این دیدار آمده بودند ولی ما هم به دنبال سه امتیاز این دیدار بودیم. ما بازی را خوب شروع کردیم و اگر در ۱۵ دقیقه ابتدایی دقت می کردیم می توانستیم دو تا سه گل به ثمر برسانیم ولی بی دقتی باعث شد تا این موقعیت ها از دست برود. پس از آن هم بازی از دست ما خارج شد ولی در ۱۵ دقیقه پایانی نیمه نخست هم باز موقعیت هایی ایجاد کردیم که متاسفانه از دست رفت. ما در نیمه اول یک توپ به دیرک دروازه زدیم و یک توپ هم از روی خط دروازه نتوانستیم به گل تبدیل کنیم.

او افزود: در نیمه دوم بازی را خوب آغاز کردیم و توانستیم به گل برسیم. چیزی که در نیمه دوم برای ما مهم بود، گلزنی زودهنگام بود چون در اواخر نیمه نخست آن ها دست به اتلاف وقت زدند. این در حالی بود که تازه نیمه اول بود و نیازی به اتلاف وقت نبود. پس از این که ما در نیمه دوم به آن ها گل زدیم تیم راه آهن باز شد و می توانستیم گل های بیشتری به آن ها بزنیم. غیر از یک صحنه که توپ با اشتباه مدافع مان به دیرک دروازه خورد، راه آهن هیچ موقعیت دیگری نداشت و تنها بازی مستقیم را در دستور کار قرار داده بود. این پیروزی باعث شد تا ما خودمان را مدعی باقی نگه داریم. 

سرمربی خونه به خونه در واکنش به این اظهار نظر که پیش بینی می شد با توجه به قعرنشینی راه آهن خونه به خونه پیروزی پرگلی را در این دیدار داشته باشد گفت: این تصوری است که مردم عادی می کنند. شما ببینید آیا راه آهن در دیدارهای قبلی چهار یا پنج گل دریافت کرده است؟ آن ها تیم خوبی دارند و در دقایقی هم توانستند ما را تحت فشار قرار دهند. البته ما در تمام بازی سرتر از راه آهن بودیم.

نکونام در واکنش به صحبت های بیاتی نیا سرمربی راه آهن مبنی بر این که بازیکنان خونه به خونه اقدام به اتلاف وقت کرده اند عنوان کرد: وقتی فوتبال بازی می کنید، پس از زدن گل، این اتفاق طبیعی است. راه آهن در نیمه نخست زمانی که بازی صفر – صفر بود، وقت تلف می کرد و باعث عصبی شدن بازیکنان ما می شد. ما سعی می کردیم بازی را آرام کنیم و آن ها هم به دنبال جبران نتیجه بودند و طبیعی است که چنین صحبت هایی را انجام دهند. من مخالف اتلاف وقت هستم.

او در ادامه درباره داوری این دیدار بیان کرد: دوست ندارم درباره این مساله صحبت کنم ولی در برخی از صحنه ها به داوری معترض بودیم اما در کل قضاوت داور خیلی خوب بود. با توجه به درگیری هایی که در داخل و روی نیمکت وجود داشت داور بازی خیلی خوب از عهده اداره دیدار برآمد.

سرمربی خونه به خونه درباره اخراج هاشمی نسب از روی نیمکت این تیم گفت: من زمانی که کنار زمین هستم، حواسم به هیچ چیز نیست. از هاشمی نسب که پرسیدم او گفت در همان اعتراض اولش او را از کنار زمین اخراج کردند.

نکونام درباره فاصله کمی که نسبت به صدر جدول دارد اظهار کرد: ما بازی به بازی پیش می رویم و به دنبال پیروزی در هر دیدار هستیم. به این فکر نمی کنیم که به صدر جدول برسیم. ما در هر بازی باید بهترین عملکرد را داشته باشیم.

نکونام در پایان درباره دیدار تیمش مقابل گسترش فولاد در جام حذفی گفت: تا آن دیدار زمان داریم و می توانیم روند رو به رشدمان را ادامه دهیم. نکته ای که برای من حائز اهمیت است این است که بازیکنان انگیزه کافی برای بازی در جام حذفی را دارند.

تگ ها


اخبار روز فوتبال