نکونام: تلاش می‌کنیم بازیکنان فولاد و خوزستان را به چرخه ملی برگردانیم

جواد نکونام سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان اعلام کرد که قصد دارد با ارائه مشاوره درست و صحیح بازیکنان مستعد استان خوزستان و باشگاه فولاد را به چرخه تیم‌های ملی برگرداند....

جواد نکونام سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان اعلام کرد که قصد دارد با ارائه مشاوره درست و صحیح بازیکنان مستعد استان خوزستان و باشگاه فولاد را به چرخه تیم‌های ملی برگرداند.

به گزارش مدال، جواد نکونام سرمربی جدید فولاد خوزستان در اولین نشست خبری این باشگاه برای فصل جدید اظهار کرد: کار خود را برای لیگ امسال در زمان مناسبی آغاز کردیم و سخت تلاش کرده‌ایم که بتوانیم با سرعت خوبی پیشرفت و تیم را برای آغاز لیگ آماده کنیم.

وی افزود: بازیکنان خوبی جذب کرده‌ایم و با توجه به شرایط و محدودیت‌های باشگاه، از وضعیت‌مان در نقل و انتقالات راضی هستم.

نکونام درباره اینکه چرا بازیکنان خوزستانی در سال‌های اخیر در سطح ملی خیلی موفق نبوده‌اند، گفت: بسیاری از بازیکنان خوزستانی به این دلیل که مشاوران خوبی نداشتند، از اوج فاصله گرفتند، اما امسال تلاش می‌کنیم بازیکنان فولاد و خوزستان را به چرخه ملی و ترکیب تیم‌های ملی برگردانیم زیرا می‌دانیم این ظرفیت وجود دارد.

وی ضمن تأکید بر هزینه‌های معقول فولاد در بستن تیم امسالش عنوان کرد: باید واقع‌بینانه به رقابت‌ها نگاه کنیم و فراموش نکنیم که فوتبال به یک بیزینس تبدیل شده است، عامل اصلی نتیجه‌گیری در فوتبال بازیکن است و طبیعی است که تیم‌هایی که هزینه‌های بالایی کرده و می‌کنند، وضعیت بهتری داشته باشند اما این قول را می‌دهم که بهترین عملکرد را داشته باشیم و کار را برای هر حریفی که مقابل ما قرار می‌گیرد سخت کنیم.

بیشتر بخوانید:
واکنش مبعلی به جدایی از فولاد: می‌خواهم به کلاس‌های مربیگری بروم