نکونام: حاشیه‌ای برای تیم ما وجود ندارد

سرمربی فولاد خوزستان پیش از بازی ماشین‌سازی بدون توجه به حاشیه‌ها به سئوالات خبرنگاران پاسخ داد....


به گزارش "ورزش سه" جواد نکونام سرمربی فولاد خوزستان در ابتدای نشست خبری دیدار تیمش برابر با ماشین سازی گفت: فردا با تیم خوب ماشین سازی داریم؛ تیمی که بسیار خوب کار کرده و آماده شده است و بازیکنان خوبی را هم دارند و تیم با کیفیت و پر مهره‌ای هم هستند. رسیدگی‌های خوبی هم به این تیم انجام پذیرفته است و تیم ما باید حواسش کاملا جمع باشد که غفلت نکنیم و انشالله بتوانیم به موفقیت برسیم.

نکونام درباره انگیزه بازیکنان تیمش برای کسب سهمیه آسیایی بعد از برد برابر استقلال هم افزود: ما در تمامی تمرینات و مسابقات‌مان این انگیزه را داریم و بازیکنان باید آنقدر حرفه‌ای باشند که بزرگ فکر کنند و انگیزه را در خودشان نگه دارند؛ بازهم باید بگویم که کسب سهمیه، نایب قهرمانی و ... همگی در جدول است و وظیفه ما این است که بازی به بازی جلو برویم و بتوانیم به موفقیت برسیم.

وی درباره کنترل حواشی و سختی‌هایی که تیمش متحمل شده هم اذعان داشت: واقعا سختی کشیدیم و کار و تلاش زیادی کردیم و حاشیه‌ای هم برای تیم ما وجود ندارد و ما در فوتبال هستیم و این اتفاقات هم جزئی از فوتبال است اما تاثیری روی تیم ما ندارد و تمرکزمان روی تیم خودمان است؛ و با احترام به همه تیم‌ها آماده برای پیروزی وارد میدان می‌شویم.

سرمربی فولاد خوزستان در پاسخ به این‌که «فولاد ایده آل» از نظر او چگونه است هم توضیح داد: تمامی بازی‌ها خوب بازی کنیم و بهترین عملکرد را داشته باشیم و هر نتیجه‌ای هم رخ داد را به خواست خدا بگذاریم؛ اما باید بیشترین تلاش را انجام دهیم تا بهترین عملکرد را ارائه کنیم و در هر بازی داشته باشیم.

جواد نکونام درباره بازگشت پاتوسی گفت: باشگاه در جریان است و در تلاش هستند مسئولان باشگاه تا او بازگردد؛ خوشبختانه در نیم فصل دوم خریدهای خوبی داشتیم اما فعلا پاتوسی را نداریم ولی باشگاه تمام تلاش خود را دارد چرا که با پاتوسی شرایط بهتری قطعا خواهیم داشت اما این سوال را باید مدیریت باشگاه پاسخ دهند که چه زمانی او باز خواهد گشت.

تگ ها


فولاد خوزستان جواد نکونام