نکونام: خوشحالم، نیم فصل بازیکن باکیفیت گرفتیم

جواد نکونام سرمربی تیم فولاد خوزستان اعتقاد دارد که دیدار با تیم هایی مانند نفت مسجدسلیمان که برای بقا می جنگند، همیشه سخت است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، جواد نکونام سرمربی تیم فولاد خوزستان در نشست خبری پیش از دیدار برابر نفت مسجدسلیمان گفت: به هر حال می دانیم که تیم حریف، به امتیاز این بازی نیاز دارد و بازی کردن با تیم‌هایی که برای به دست آوردن رتبه‌ای در لیگ و یا بقا و یا کسب سهمیه می‌جنگند، همیشه سخت است. مثل تمام بازی‌ها، یک دیدار سخت را پیش رو داریم، باید زحمت بکشیم و تلاش کنیم تا بتوانیم به موفقیت برسیم.

وی ادامه داد: به بازیکنمان نیز هشدار داده‌ام و به آنها گفته‌ام که باید بازی فردا را با تمرکز بالا، عطش بردن و با فعل خواستن شروع کنند تا بتوانیم به موفقیت برسیم. مقابل تیم خوبی بازی داریم، تیم با کیفیتی هستند و فیلم بازی‌هایشان را دیده‌ایم. مهم تیم خودمان است که نفراتمان و بازیکنانی که بازی می کنند، با آمادگی کامل و با ذهنیت برنده وارد زمین شوند.

سرمربی فولاد اضافه کرد: با توجه به اینکه هفته قبل می‌توانستیم بازی را ببریم و 2 امتیاز را به راحتی از دست دادیم، فردا نیاز داریم که بتوانیم با تمرکز بالا و با آرامش بازی کنیم تا بتوانیم به موفقیت برسیم. با بچه‌ها هم که صحبت می‌کردیم و تمرین‌می کردیم، همه متفق القول آماده هستند. ان‌شاءالله فردا بتوانند یک بازی خوب را به نمایش بگذارند تا بتوانیم به نتیجه برسیم.

نکونام در مورد اینکه با توجه به جذب بازیکنان جدید توقعات از فولاد بالا رفته و سرمربیان رقیب از فولاد به عنوان یک تیم پرهزینه یاد می‌کنند، گفت: اگر قرار باشد در مورد هزینه صحبت شود، ما فاصله خیلی زیادی با یک‌سری از تیم‌ها داریم. تیم ما 2 سال هزینه نکرده است و امسال توانستیم بازیکن جذب کنیم. تازه هنوز لیست ما خالی است و پر نیست. ما 2 سال است که این مشکل را داریم. بازیکنانمان همه با شرایط سختی مانند کرونا و مصدومیت که داشتیم، بازی کردن را شروع کردند. آنها طی 2 سال طاقت‌فرسا برای تیم زحمت کشیدند و من ممنونشان هستم.

وی ادامه داد: ما 2 سال هزینه نکردیم، تیم‌های دیگر هزینه‌هایی کرده‌اند که ما باید 4 سال خرج کنیم تا به میزان هزینه تیم‌هایی که مدعی هستند، برسیم. با همین شرایط توانستیم دو تا جام بیاوریم و مردم خوزستان و هوادارنمان را خوشحال کنیم که این نکته مهمی است. امسال نیز ما از کمترین حقمان استفاده کردیم و توانستیم بازیکن جذب کنیم و واقعا از این موضوع خوشحالیم و بازیکنان باکیفیتی گرفتیم.

سرمربی فولاد در پایان گفت: با این حال، شما 16 بازی را از دست داده‌اید و باید فقط به یک نیم‌فصل فکر کنیم. برای داشتن یک تیم قوی و مدعی، شما نیاز دارید که از روز اول و 45 روز پیش‌فصل، برای بدنسازی و آمادگی تیم برنامه‌ریزی داشته باشید تا به هدفتان برسید. خدا را شکر این شرایط را در نیم‌فصل به دست آوردیم و هر بازی و در هر تمرین برای عملکرد بهتر و پیشرفت می‌جنگیم. در نهایت هر اتفاقی رخ بدهد، خدا را شکر می کنیم ولی هر روز تلاشمان را می‌کنیم.

تگ ها


فوتبال ایران جواد نکونام فوتبال