نکونام در بوته آزمایش/ شش نفر فولاد را به هم ریخته اند!

به نظر می‌رسد نکونام در تاریخی ترین آزمون خود قرار گرفته است. او اگر مسیر کی روش را بخواهد برود باید همین الان در اهواز این 6 نفر را کنار بگذارد و تا نقل و انتقالات تمام نشده 6 بازیکن جدیددیگر به تیم اضافه کند....

به نظر می‌رسد نکونام در تاریخی ترین آزمون خود قرار گرفته است. او اگر مسیر کی روش را بخواهد برود باید همین الان در اهواز این 6 نفر را کنار بگذارد و تا نقل و انتقالات تمام نشده 6 بازیکن جدیددیگر به تیم اضافه کند.

محمد سررشته داری
می گویند جواد نکونام شبیه ترین مربی به کی روش است. او رختکن را در دست دارد و فرمانده بی چون و چرای تیمش است. می گویند نکونام نه مثل مربیان ایرانی که سه یا چهار ساعت کار می کنند که مثل کارلوس، روزی ده ساعت کار می کند و برای کادر فنی اش زمان کار اداری انتخاب می کند. 
آخرین حرف هایی که می گویند اما این است: آنجا در اهواز، در فولاد  خیلی ها این دو موضوع نکونام را دوست ندارند و شروع کرده اند به فرار از کار و آرام پوست خربزه را انداخته اند زیر پای این مربی!
این موضوع تا جایی پیش رفته که 6 بازیکن فولاد در سفر به تهران گفته اند شما بروید، ما نمی آییم!
به نظر می رسد نکونام در تاریخی ترین آزمون خود قرار گرفته است. او اگر مسیر کی روش را بخواهد برود باید همین الان در اهواز این 6 نفر را کنار بگذارد و تا نقل و انتقالات تمام نشده 6 بازیکن جدیددیگر به تیم اضافه کند اما این یعنی خود کشی در آستانه شروع لیگ. 
نکونام حالا باید چه کند؟ شاید اصلا ماجرای پوست خربزه وجود نداشته باشد و آن بازیکنان هم به موارد دیگری از جمله جریمه 20 درصدی بازیکنان فصل قبل اعتراض داشته باشند اما این موضوع برای نکونام فرقی ندارد، به هر حال او نظم تیمش را دست خوش خطر می بیند و باید سعی کند هر قطعه از فولاد را سر جای خودش بچیند. 
آیا نکونام توان سیمولیشن را دارد؟ آیا او می تواند کی روش را در اهواز شبیه سازی کند و فولاد را به جمع تیم های منظم و قدرتمند برگرداند یا اهوازی ها سنگ خود را می کویند و نکونام سال سختی در پیش دارد؟
به هر حال هم نکونام سرمایه فوتبال ایران است و هم فولاد تیمی منظم و قابل احترام بوده است. بازیکنان هم نباید پول های چند صد میلیونی بگیرند اما بازی در آورند و شش نفری تیم را وارد بحران کنند. 
باید دید جواد نکونام از این آزمون چگونه بیرون می آید؟

بیشتر بخوانید:

بازگشت اعتصاب‌کنندگان به اردوی فولاد خوزستان

 

 

 

تگ ها


جواد نکونام کارلوس کیروش اعتصاب بازیکنان فولاد محمد سررشته‌داری فوتبال