نکونام در گفت و گو با مدال:با تعویق دیدار مقابل پرسپولیس و حتی استقلال موافقیم/بحث،بحث ملی است نه رنگی

......

 

سرمربی تیم نساجی مازندران صراحتا موافقت خود با تعویق دیدار مقابل پرسپولیس را اعلام کرد.

به گزارش خبرنگار مدال، باشگاه نساجی اعلام کرده که با تغییر زمان دیدار مقابل پرسپولیس در هفته ششم مشکلی ندارند. در خبرها اینگونه آمده است که باشگاه نساجی با برگزاری زودهنگام بازی موافقت کرده و این دیدار روز ۲۲ شهریور (۲۴ ساعت زودتر از موعد مقرر) برگزار می شود در حالی که فتاحی اعلام کرد در مورد تغییر زمان بازی هنوز تصمیمی گرفته نشده است.
باشگاه پرسپولیس هم در خبری اعلام کرد بازی در روز ۲۱ شهریور (۴۸ ساعت زودتر از موعد مقرر) برگزار می شود که سازمان لیگ هم موافقت کرده است. در این باره با نکونام تماس گرفتیم؛

او به خبرنگار مدال گفت:"باشگاه نساجی اعلام کرده که با تعویق بازی موافقیم و این نظر را از بنده جویا شده بودند. ما با تعویق بازی موافقیم و مشکلی با این مسئله نداریم"

سرمربی نساجی ادامه داد:"بحث یک روز و ۲ روز نیست و به طور کلی با تعویق دیدار مقابل پرسپولیس موافق هستیم اما تصمیم نهایی را در این باره سازمان لیگ خواهد گرفت"

نکونام در ادامه صحبت هایش مطرح کرد:"بازی پرسپولیس مقابل الدحیل یک بازی ملی و بین المللی است و پرسپولیس نماینده ایران است و ما به همین دلیل با جابه جایی تاریخ این بازی موافقت کرده ایم و حتی اگر در این مقطع با استقلال هم بازی داشتیم و این تیم چنین درخواستی داشت هیچ مشکلی با موافقت تعویق بازی نداشتیم. چون استقلال هم نماینده ایران است و تیم بزرگ و قابل احترامی است و بحث بحثی ملی است نه رنگی. نگاه من همیشه به پرسپولیس و استقلال و تیم های ایران در آسیا نگاهی ملی بوده و به این دلیل موافقت کردیم که اعتبار فوتبال و سهمیه باشگاه های ما در آسیا حفظ شود"

وی در پایان درباره نتیجه بازی با پرسپولیس خاطرنشان کرد:"ما طبق برنامه تمرینات مان را انجام می دهیم و درباره بازی هم به وقتش صحبت خواهیم کرد"

تگ ها


فوتبال