نکونام: راه‌های نفوذ سپاهان را به خوبی بستیم

......

 

سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران گفت: راه‌های نفوذ سپاهان را به خوبی بستیم.

به گزارش مدال، جواد نکونام بعد از شکست مقابل سپاهان  در ضربات پنالتی در نشست خبری گفت: بازی را همه دیدند سپاهان از کناره ها و ضربات ایستگاهی خیلی خطرناک است و بازی مستقیم هم انجام می‌دهند و راه های سپاهان را خوب بستیم. فوتبال خوبی را بازی کردیم. هم ما و هم سپاهان موقعیت گلزنی داشتیم.

وی افزود:‌ سپاهان را آنالیز کرده بودیم و این تیم را تحت کنترل خودمان داشتیم. گل زودهنگام هم شیرازه تیم ما را از هم نپاشاند و فوتبال خوبی بازی کردیم. سپاهان تیم پرمهره‌ای است و هم ما و هم حریف موقعیت‌های گلزنی داشتیم وقتی حریف رو به بازی مستقیم می‌آورد شرایط سخت می‌شود.

نکونام درباره ضربات پنالتی گفت: ما روی پنالتی تمرین کرده بودیم و برنامه داشتیم اما برای پیروز شدن در پنالتی به روحیه جنگندگی و حس خوب نیاز داشتیم. چند بازیکن تیم ما مصدوم بودند، پنج بازیکن‌مان سرما خورده بودند و توفیق اجباری شد تا به بازیکنان جوان بازی بدهم. بعد از بازی با سایپا چند بازیکن ما دچار سرماخوردگی شده بودند. مقابل سپاهانی بازی کردیم که مدعی قهرمانی است. 

سرمربی نساجی درمورد درگیری لفظی در کنار زمین با نیمکت سپاهان گفت: مسئله خاصی نبود. سرپرست حریف صحبت کرد که من به داور گفتم او نباید صحبت کند تیم ما بازی خودش را انجام می‌داد و کاری به نیمکت حریف نداشتیم اگر هم اعتراضی بود به داور اعتراض کردیم.

وی افزود: فغانی یک سروگردان از فوتبال ما بالاتر است و به همین دلیل هم در جام جهانی قضاوت کرد و بازی‌های مهمی را هم در جام جهانی سوت زد به ایشان هم خسته‌نباشید می‌گویم.

 

تگ ها


لیگ برتر خلیج فارس فوتبال