نکونام: سهیه و قهرمانی نمی‌خواهیم/ به دنبال بازی زیبا هستیم

سرمربی فولاد خوزستان گفت: در این فصل نه سهمیه می‌خواهیم، نه قهرمانی و تمام تلاش مان برای انجام بازی‌های خوب است....

نکونام: سهیه و قهرمانی نمی‌خواهیم/ به دنبال بازی زیبا هستیم

به گزارش مدال، جواد نکونام پس از تساوی بدون گل فولاد مقابل سایپا در کنفرانس مطبوعاتی اظهار داشت: کیفیت زمین به دلیل بارندگی در تهران کار را سخت کرده بود. می‌دانستیم تمام کارهای سایپا روی پاس های بلند و اوت دستی است. در کل بازی ای نبود که بگوییم که چه تیمی می توانست ببرد و هر تیمی که در هوا موفق تر بود می‌توانست ببرد. سعی کردیم روی زمین فوتبال بازی کنیم، اما دیدیم نمی‌شود و مثل سایپا رو به بازی هوایی آوردیم.

وی در مورد اینکه تیمش بازی‌ساز ندارد، گفت: ما نفراتی که نیاز بود را جذب کردیم، اما تیم‌مان به خصوص در خط هجومی کامل نیست. با این بودجه و نفرات تا اینجای کار شاهکار کرده‌ایم.

سرمربی فولاد گفت: بازیکن بالای 800 میلیون نداریم و این را مدیریت فولاد در ابتدای فصل هم اعلام کرد، اما همین سایپا که امروز بازی کردیم بازیکن بالای یک میلیارد هم دارد و هر تیمی براساس بودجه اش یارگیری می‌کند.

نکونام تاکید کرد: در این فصل نه سهمیه می‌خواهیم، نه قهرمانی و تمام تلاش مان برای انجام بازی‌های خوب است. با توجه به قدرت حریفان و بودجه خودمان باید توقعات در همین حد باشد.

اخبار مرتبط:

سایپا 0- فولاد 0؛ ناکامی نارنجی‌ها ادامه دارد

تگ ها


جواد نکونام فولاد سایپا هفته سیزدهم لیگ برتر ایران نشست خبری نکونام کنفرانس جواد نکونام سایپا فولاد خوزستان سایپا-فولاد خوزستان لیگ برتر خلیج فارس فوتبال